Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Už skaidrius rinkimus

Publikuota: 2016 rugsėjo 12 Kategorija: Aktualijos, Seimas 2016

VRK pav.VRK pav.

Piliečiai kviečiami tapti politinės reklamos stebėtojais – savanoriais.

Vyriausioji rinkimų komisija (toliau – VRK), siekdama paskatinti pilietiškų žmonių dalyvavimą užtikrinant skaidrius ir sąžiningus rinkimus, kviečia visuomenės narius savanoriškai stebėti, fiksuoti skleidžiamą politinę reklamą ir pranešti apie galimus pažeidimus.

Politinės reklamos stebėsenos objektas yra internetinėje erdvėje (naujienų portaluose, įstaigų, įmonių ar organizacijų interneto svetainėse, socialiniuose tinkluose) skleidžiama politinė reklama; išorinė politinė reklama (reklaminiai stendai, skydai, tentai); politinių partijų rinkėjams dalijama dalomoji medžiaga, skirta rinkimų agitacijai (lankstinukai, kalendoriukai, kiti daiktai); politinė reklama spaudoje (laikraščiuose, žurnaluose, periodiniuose leidiniuose); politinė reklama radijuje; politinė reklama televizijoje.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

Politinės reklamos stebėtojas – savanoris, vykdydamas politinės reklamos stebėseną, su VRK pasirašo Savanoriškai vykdomos politinės reklamos stebėsenos ir jos duomenų teikimo elektroniniu būdu sutartį ir duomenis teikia elektroniniu būdu. VRK įsipareigoja neatlygintinai suteikti galimybę naudotis VRK IS Politinių partijų ir politinių kampanijų finansavimo kontrolės posisteme, politinės reklamos stebėsenos duomenims pateikti.

VRK, tirdama politinės reklamos skleidimo pažeidimus, politinės reklamos stebėtojo – savanorio pateiktą informaciją analizuos, vertins ir nagrinės.

Savanoriškai vykdomos politinės reklamos stebėsenos ir jos duomenų teikimo elektroniniu būdu sutarties pavyzdį rasite čia: http://www.vrk.lt/naujienos/-/content/10180/1/pr-stebetojai-savanoriai.

Rinkimai į Seimą vyks spalio 9 d.

Portalo “Šilutės ETA Žinios” politinės reklamos įkainiai:
http://www.vrk.lt/pk686/politines-reklamos-ikainiai…

4 skaitytojų komentarai
mums 2016 rugsėjo 12d., 16:4084.15.183.211
paklauskit Gorodecko kaip skaidriai rinkimus pravesti

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 4

Atsakyti

Anevas 2016 rugsėjo 12d., 19:1478.61.117.233

Na čia gal ir jumoras.kaip nupirkti kaip sakė per buvusius rinkimus balsą už alaus “bambalį”?Na kol nueina balsuoti,pamiršta ką užbraukti?Po rinkimų susitikti,kas už ką balsavo,pasitari pajuokauti ir tt,,,

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 3

Atsakyti

:( 2016 rugsėjo 13d., 18:0678.61.57.176

Visai nejuokingi juokai!

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 3

Atsakyti

Be jokios abejonės 2016 rugsėjo 14d., 09:0588.119.138.11
Teisėsauga jau dabar turi pradėti darbą. Tokio balsų pirkimo ir klastojimo mąsto, koks planuojamas Šilutėje dar nebuvo. Juk yra pretendentas į seimą, kuriam tai paskutinis šansas likti parlamentaru. TT partija visoje Lietuvoje nyksta, kaip pernykštis sniegas.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą