Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Vis dėlto bus Žuvis

Publikuota: 2010 spalio 19 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

silutesetazinios.lt nuotr.silutesetazinios.lt nuotr.

Šilutės krašto ženklu greičiausiai bus patvirtinta Žuvis su simboliniais istorinių Šilokarčemos, Verdainės, Žibų ir Cintjoniškių kaimų, iš kurių 1511 metais buvo suformuotas Šilutės miestas, nameliais ant keteros. Ją prieš 19 metų Šilutės miesto šventei sukurė dabar Klaipėdoje gyvenantis Arūnas Raudonius.

Žuvies ženklas tradiciškai bus juodų nekeičiamų kontūrų, o žuvies pelekai ir žvynai galės būti įvairių spalvų. Ženklą bus galima plačiai naudoti skleidžiant informaciją apie Šilutės kraštą.

2008 metais rajono potvarkiu buvo paskelbtas konkursas Šilutės krašto ženklui sukurti. 40 autorių pateikė 88 projektus. Tačiau Savivaldybės mero pavaduotojos Stasės Skutulienės vadovaujama komisija visus juos atmetė ir pasiūlė krašto ženklu įteisinti jau ir taip plačiai naudojamą A. Raudoniaus Žuvį.

Žuvis greičiausiai taps ir oficialaus Šilutės 500 metų jubiliejaus ženklo pagrindu. Žuvies kairio šono apačioje bus užrašas “Šilutė”, o dešiniame šone – “500″.

Kad Žuvis taptų oficialiu Šilutės krašto ženklu, tam dar turės pritarti rajono savivaldybės taryba.

1 skaitytojų komentaras
2010 spalio 19d., 12:0284.32.209.238
Pataisysiu, ne mero pavaduotojos vadovaujama komisija juos atmetė, o Skutulienė atmetė ir dauguma pakeitė savo nuomonę ir sutiko su Skutulienės nuomone :) Bet žuvies ženklas yra vis tiek labai geras ir jau įaugęs pasąmonėje.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą