Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutėje įrengta šunų vedžiojimo aikštelė

Publikuota: 2016 gegužės 31 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

ecoservice.lt  nuotr.ecoservice.lt nuotr.

Nuo šiol dalis Šilutės miesto gyventojų savo augintinius galės vedžioti Cintjoniškių gatvėje naujai įrengtoje šunų vedžiojimo aikštelėje. Nors mieste yra ir kitų vietų, kur galima vedžioti augintinius, tačiau daugiausiai tai yra atviros miesto erdvės, nepritaikytos jų poreikiams ir pačių gyventojų patogumui.

Iniciatyvos sukurti atskirą erdvę keturkojams ir jų augintojams ėmėsi bendrovė „Ecoservice“, bendradarbiaudama su Šilutės seniūnija.

Parama portalui “Šilutės ETA Žinios”, kad išliktų nepriklausomas

„Ši vieta yra prie pat judrios gatvės, todėl anksčiau šalia esančių daugiabučių gyventojai buvo priversti savo augintinius vedžioti pririštus prie pavadėlių, nebuvo šiukšliadėžių, kur būtų galima mesti maišelius su ekskrementais. Taigi, žinant miesto gyventojų poreikius, kilo idėja įrengti atskirą šunų vedžiojimo aikštelę“, – sakė „Ecoservice“ Šilutės padalinio vadovas Saulius Vyšniauskas.

Žaliuojančioje miesto erdvėje įrengta aikštelė yra pritaikyta tiek keturkojams, tiek jų šeimininkams: teritorija yra aptverta, saugi, joje įrengti suoliukai, šiukšliadėžės. „Kadangi erdvė yra uždara, augintiniai gali laisvai bėgioti, mankštintis, taip pat tai patogi vieta susiburti šunų augintojų bendruomenei“, – aiškino S. Vyšniauskas.

Jam pritarė Šilutės seniūnas Raimondas Steponkus, teigdamas, kad tokių vietų poreikis mieste išties yra. „Iki tol turėjome tik ženklu pažymėtas šunų vedžiojimo vietas, todėl labai džiaugiuosi, kad pagaliau įrengta atskira erdvė su suoliukais, šiukšliadėžėmis, – sakė R. Steponkus. – Tvarka, švara, saugumas – viskas įeina į komplektą, o kartu prisideda ir prie viso miesto įvaizdžio gerinimo, atrodome europietiškai.“

ecoservice.lt inf.

1 skaitytojų komentaras
Virga 2016 birželio 1d., 14:4682.135.141.92

Labai šaunu :) dar galėtumėt įrengti ir H.Šojaus g. ir Dariaus ir Girėno g. kampe :)

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą