Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Praeiti metai Šilutei buvo išskirtiniai

Publikuota: 2016 kovo 29 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

V. Laurinaitis nepagailėjo kritikos opozicionieriams. (Oresto Lidžiaus nuotr.)V. Laurinaitis nepagailėjo kritikos opozicionieriams. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Penktadienį Šilutės seniūnijos salėje įvykusiame susirinkime rajono savivaldybės vadovai ir taip vadinamas savo 2015 metų veiklos ataskaitas pristatė, ir tarybos opozicionierius bei su jais susijusius vietos bendruomenės atstovus į vietą statė.

Pamokymų kitiems, kaip visada tokiais atvejais, negailėjo ir verslininkas Rimantas Jaruškevičius. Pirmiausia nuo jo kliuvo žiniasklaidos barų artojams už tai, kad savivaldybės tarnautojus lig šiol nevengia vadinti valdininkais. Po to savo atsiėmė ir kiti.

R, Jaruškevičius yra R. Jaruškevičius. (O. Lidžiaus nuotr.)

R, Jaruškevičius yra R. Jaruškevičius...

Kitaip sakant, R. Jaruškevičiaus buvo labai daug. Ir labai garsiai. Žodžiu, nieko naujo.

Ne kažin ką naujo penktadienio susirinkime iš rajono savivaldybės vadovų išgirdo ir seniūnijos salėje susirinkę gyventojai. Kai kas suskaičiavo, kad pastarųjų, atmetus savivaldybės ir seniūnijos atstovus, taip pat savivaldybei pavaldžių įmonių ir įstaigų darbuotojus, policijos pareigūnus ir žiniasklaidos barų artojus, tiek ir tebuvo – maždaug apie 10. Kitaip sakant, kaip visada.

O praeiti metai, anot mero „tvarkiečio“ Vytauto Laurinaičio, buvo išskirtiniai – mat vyko savivaldos rinkimai. Šilutėje jie užsitęsė. Tas tai tiesa. Ir visi besidomintys vietinės reikšmės politiniu gyvenimu gerai žino, kodėl: rinkimų rezultatai buvo panaikinti dėl rinkėjų papirkimo ir galimo rinkimų dokumentų klastojimo, todėl rinkimus Šilutėje teko organizuoti iš naujo.

Šilutiškių tiek ir tesusirinko.

Šilutiškių tiek ir tesusirinko.

Tos dėmės, kurios per rinkimus krito ant mero ir administracijos direktoriaus socialdemokrato Sigito Šepučio mundurų, – ne medaliai už nuopelnus Lietuvai, todėl ir pasitikėjimo jais jos neprideda. Užtat, kaip penktadienio susirinkime teigė V. Laurinaitis, savivaldybė per pastaruosius pusantrų metų gerokai sumažino savo įsiskolinimus ir jau atgavo bankų pasitikėjimą, esą todėl, esant reikalui, bus galima lengviau ir pigiau skolintis.

O reikalų nusimato ne taip jau ir mažai. Europinių projektų, kuriuos planuojama įgyvendinti, sąrašas gana ilgas. O kur dar mokyklų tinklo optimizavimas ir teismuose stringanti Šilutės sveikatos įstaigų reforma. Trumpai tariant, darbo per akis, o pirmi kadencijos metai jau beveik baigėsi.

Liutauras Indriuška labai blogas. Laikosi, matai, įsikibęs šiltos Šilutės pirminės sveikatos priežiūros centro (toliau – PSPC) vadovo kėdės ir savo skundais teismams trukdo rajono valdžiai užbaigti pradėtą PSPC prijungimo prie ligoninės procesą. Savivaldybės tarybos opozicija irgi nė kiek negeresnė, mat savo populistiniais išsišokimais klaidina visuomenę ir trukdo tam, kas neišvengiama – rajono mokyklų tinklo optimizavimui. Bent jau taip (ar panašiai) teigia meras V. Laurinaitis.

Mero patarėja I. Murauskienė.

Mero patarėja I. Murauskienė.

Audrius Endzinas – dar vienas liberalsąjūdietis, prisiprašęs rajono valdžios vyrų kritikos. Jis nėra savivaldybės tarybos narys. Matyt, todėl dar nežino, kad nedera kelti neapgalvotų klausimų. Nenuostabu, kad už bandymą žnybtelėti į savivaldybės vadovų sėdimąsias jam buvo su kaupu atlyginta, primenant jam jo neįvykdytus pažadus, atstovaujant kraštui Lietuvos Respublikos Seime.

Mero dėmesio sulaukė ir savivaldybės tarybos konservatorė Sandra Tamašauskienė. Nors pastaroji nieko nesakė, nieko neklausė, bet vis tiek buvo viešai ir labai garsiai „pagarbinta“ kaip skleidžianti melą, esą jo, mero, patarėja Inesa Murauskienė pati brangiausia Klaipėdos apskrityje.

Brangiausia ar nebrangiausia ta mero patarėja – požiūrio reikalas. O opozicionierių pareiga yra valdančiųjų veiklą vertinti iš opozicijos pozicijos. Kitaip sakant, kritiškai. Tas taps taikytina ir žiniasklaidos barų artojams. Tad nėra ko pykti, jeigu ką.

Oresto Lidžiaus nuotr.

6 skaitytojų komentarai
kritikas 2016 kovo 29d., 13:3484.46.146.33
nesiskaitymas su žmonėmis , nachališkas elgesys , valdininkų ” dauginimas , korupcijos toleravimas ir t . t . – štai kuo dabar pasižymi dabartinė valdžia . Ir nors ir koks bebūtų Jaruškevičius – jis sako tiesą ( kurios tie klerkai nenori girdėti ) . Na o tiems klerkams visur ir visada reikia pabrėžti – kad už savo darbelius teks atsakyti .

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 26 Thumb down 4

Atsakyti

Anal-itikas 2016 kovo 29d., 14:3378.61.120.129

Na taip. Kas kam rūpi. Vieniem labiau rūpi pletkai, nestabilumas, chaosas. Man labiau rūpi tai, kad sumažėjo įsiskolinimai ir bankai duos pigesnių paskolų.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 21

Atsakyti

rektaliniam 2016 kovo 29d., 23:095.20.107.167

pigesnių teks palaukt kitų labiau išskyrinių – parūpis po pigiai be jokio rūpesčio

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 1

Atsakyti

304 kabinetas 2016 kovo 29d., 20:0262.210.37.82
Galvoju kada tas mūsų meras pakils nuo bobiškų smulmenų ir pradės globaliai mastyti, kaip kokia Gardamo davatka su savo garsiais pasamprotavimais. Kiekvieną jo posakį galėčiau paneigti, bet negali su juo net diskutuoti. Klykia iš kart. Kur ta elementari bendravimo kultūra. Kai meras pradės girtis investicijomis , o ne kažkokiais mistiniais ES projektais kurie neneša jokio naudos žmonėms. Kartoju, žmonėms. Ne į temą. Pavizdys: vienai kultūros įstaigai pirko įrangą iš ES fondų iš vienintelio tekėjo ir tą patį sugebėjo nupirkti septynis su puse karto brangiau nei tai gali kiekvienas nusipirkti iš tos pačios firmos internetinės parduotuvės. Prioritetai aiškūs, ES many įsisavinimas. Ar jie galvoja, kad mes visi debilai? Taip jie galvoja. Skirtumas – jie šypsosi.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 18 Thumb down 2

Atsakyti

pala,ta prie jo 2016 kovo 29d., 23:375.20.107.167
O viso Jųjų išskirtinių išmaniųjų buvo nupirkta berods 9 (”iš paskutiniųjų”).
Tauta buvo palaiminta Šv. Pažadu su Anais susipažinti sensalėje.
Jie negalvoja. Jie žino- juos renka tik tai debilai.
Skirtume Anal-itikas šypsosi.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 2

Atsakyti

nuomone 2016 kovo 31d., 09:2488.119.15.53
O man murauskiene patinka. O dar labiau pradejo patikti po savivaldybes sventinio baliaus. Tokia draugiska, labai stilinga ir gera sokeja. Ot geras balius buvo, manau vienas geresniu…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą