Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Metai po sužlugdytų rinkimų: balsavimo rezultatų klastotojai dar neišaiškinti

Publikuota: 2016 kovo 15 Kategorija: Aktualijos, Rinkimai 2015

www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.www.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Maždaug prieš metus pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal BK 175 str. 1d. „Rinkimų ar referendumo dokumento sunaikinimas, sugadinimas, pagrobimas arba slėpimas“ dar nebaigtas.

„Ikiteisminio tyrimo duomenys, kol tyrimas nebaigtas, neskelbtini. Kol atliekami procesiniai veiksmai, ikiteisminio tyrimo perspektyvos negali būti numatomos ir neatlikus visų procesinių veiksmų nevertinamos“, – rašo Klaipėdos apygardos prokuratūros Tauragės apylinkės prokuratūros prokurorė Irina Paulauskienė, atsakydama į mūsų paklausimą elektroniniu laišku.

Susiję:“Prasmirdę rinkimai: dar vienas rinkėjų balsų pirklys išgirdo teismo nuosprendį”,
“Prasmirdę rinkimai: dar vieni rinkėjų balsų pirkliai sulaukė atpildo”,
“Prasmirdę rinkimai: viena byla jau baigta (nuasmeninta)”

Ikiteisminis tyrimas pagal BK 175 str. 1d. buvo pradėtas praeitų metų kovo 19 d., atsižvelgus į Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės skyriaus, visuomeninio rinkimų komiteto „Už žmonių valdžią“ ir Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) Šilutės skyriaus bendrą kovo 9 d. pareiškimą ir gavus papildomos informacijos iš LR Vyriausiosios rinkimų komisijos apie savivaldos rinkimų procedūrų pažeidimus Šilutės rajono rinkimų komisijoje (“Trumpai: Šilutėje darosi labai karšta”).

„Šilutės ETA Žinios“ apie galimą rinkimų rezultatų klastojimą rašė 2015 m. kovo 13 d. str. “Šilutėje pakvipo paraku (2)”.

2015 m. kovo 21 d. savivaldos rinkimų rezultatai Šilutėje buvo panaikinti („Savivaldos rinkimų rezultatai Šilutėje panaikinti (papildyta, video)“).

Pakartotiniai rinkimai buvo surengti 2015 m. birželio 21 d.

2 skaitytojų komentarai
anonimas 2016 kovo 17d., 08:2983.181.92.5
Tuos vezejus jau nuteise o gorodeckio niekaip pareigunai negali pagauti jis kaip koks pokario partizanas turbut slapstosi aplinkiniuose miskuose ar ruguliu pelkese. O gal ji sunku pareigunams pagauti del to, kad jis pats buvo pareigunas ?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 3

Atsakyti

rinkėja 2016 kovo 17d., 14:4178.61.35.108
Socdemų statytinis Gorodeckis, sumovęs rinkimus Šilutėje, turi į ką atsiremti -kad ir į rajono tarybą išrinktą bendrapartietį policijos viršininko pavaduotoją… Manau, ir ši byla bus vilkinama iki senaties. Juk socdemo Balčyčio kiaulidžių byla(su 1.6 mln.lt žala gamtai 2007 kovą) buvo taip pat senatimi numarinta. Tokią valdančiųjų išimtinę teisę stebim seniai.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą