Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės dviratininkai nestokoja išmonės (nuotr.)

Publikuota: 2010 rugpjūčio 30 Kategorija: Šilutėje

Oresto Lidžiaus nuotr.Oresto Lidžiaus nuotr.

Penktadienio vakare į Šilutės Senojo turgaus aikštę sugrįžusių akcijos “Kritinė masė” dalyvių laukė staigmena, – kol dviratininkai tvarkingoje kolonoje mynė aplink miestą, sporto klubo “Leitė” vadovas, nuolatinis šios pasaulinės akcijos dalyvis Edvardas Lukošius ant aikštės vejos jiems įrengė kliūčių ruožą.

Nors dviračių mėgėjų nugaras merkė lietus, tačiau jie neskubėjo skirstytis. Mat visiems buvo smalsu išmėginti savo jėgas specialioje trasoje su slalomo atkarpa, kalneliu – supuoklėmis ir greičio ruožu.

Ypač entuziastingai šią naujovę sutiko jaunieji akcijos dalyviai. Vos tik E. Lukošius mostelėjo ranka pradėti improvizuotas varžybas, jie pasileido vienas paskui kitą į kliūčių ruožą, o apsukę ratą, vėl stojo į eilę prie starto linijos…

“Kritinė masė” – tai visame pasaulyje paskutinį mėnesio penktadienį vykstanti akcija, kurios metu žmonės su dviračiais masiškai išvairuoja į gatves. Akcijos tikslas – visiems dviračių mėgėjams susitikti kartą per mėnesį ir džiaugtis saugiu važiavimu.

Šilutiškiai dviračių mėgėjai “Kritinėje masėje” dalyvauja nuo šio pavasario.

 

 

 

 

 

Oresto Lidžiaus nuotr.

1 skaitytojų komentaras
Dviratininkas 2010 rugpjūčio 31d., 08:3484.32.215.23
Kartais ir be didelių investicijų, rėmėjų ir šau verslo vedėjų galima surengti šventę. Dėkojame E. Lukošiui už iniciatyvumą ir orginalumą.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą