Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Etikos sargai nusitaikė į V. Komskį

Publikuota: 2010 liepos 27 Kategorija: Aktualijos, Iš'spaudos

Etikos sargai aiškinsis, ar Pagėgių meras V. Komskis kartais neprotegavo savo brolio Seimo nario K. Komskio. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Etikos sargai aiškinsis, ar Pagėgių meras V. Komskis kartais neprotegavo savo brolio Seimo nario K. Komskio. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Pagėgių savivaldybės meras “tvarkietis” Virginijus Komskis šį ketvirtadienį bus svarstomas Vyriausioje tarnybinės etikos komisijoje (toliau – VTEK) už tai, kad pernai raštu teikė Tauragės apskrities viršininko administracijai savo brolio ir partiečio Seimo nario Kęsto Komskio kandidatūrą apdovanoti Tauragės apskrities viršininko Garbės ženklu “Už nuopelnus Tauragės apskričiai”.

Pareiškimą dėl Pagėgių savivaldybės mero V. Komskio veiklos atitikties viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatoms į VTEK šių metų gegužę atnešė Seimo narys konservatorius Kęstutis Masiulis.

Pranešama, kad K. Masiulis pats ketina dalyvauti VTEK posėdyje, jo metu žada pateikti komisijai papildomos informacijos.

Pagėgių meras V. Komskis pranešė VTEK, kad į posėdį neatvyks.

Garbės ženklas “Už nuopelnus Tauragės apskričiai” Seimo nariui K. Komskiui buvo įteiktas praeitų metų vasario 12 d.

Rašyti komentarą