Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Politinė košė Šilutėje jau ima virsti per kraštus

Publikuota: 2015 balandžio 22 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Pirmasis jau kitą savaitę iš savo posto gali kristi mero pavaduotojas A. Gečas (pirmame plane). (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Pirmasis jau kitą savaitę iš savo posto gali kristi mero pavaduotojas A. Gečas (pirmame plane). (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Šilutės rajono savivaldybėje prasideda valdžios galvų kapojimo maratonas.

Per ateinančias tris savaites nusimato trys neeiliniai savivaldybės tarybos posėdžiai, kuriuose gali būti svarstoma dėl abiejų savivaldybės mero pavaduotojų ir administracijos direktoriaus bei jos pavaduotojos atleidimo iš užimamų pareigų. Neatmetama, kad po to eilė trauktis iš užimamo posto gali ateiti ir pačiam merui „tvarkiečiui“ Vytautui Laurinaičiui.

Šiandien, balandžio 22 d., Šilutės rajono savivaldybės tarybos sekretoriate užregistruoti du nauji dokumentai: pareiškimas dėl nepasitikėjimo mero pavaduotoju socialdemokratu Algirdu Balčyčiu ir teikimas sušaukti neeilinį posėdį, kuriame, be kita ko, būtų svarstoma dėl administracijos direktoriaus socialdemokrato Sigito Šepučio ir jo pavaduotojos “tvarkietės” Inesos Murauskienės atleidimo iš užimamų pareigų.

Atsakomojo ėjimo nereikėjo ilgai laukti. Meras V. Laurinaitis nedelsdamas išleido naują potvarkį dėl neeilinio posėdžio sušaukimo kitą trečiadienį, kuriame po politine giljotina bus guldoma antrojo vicemero Algirdo Gečo (Lietuvos laisvės sąjunga (liberalai)) galva. „Šilutės ETA Žinias“ apie tai informavo savivaldybės tarybos sekretorius Andrius Jurkus.

Anot pastarojo, devynių tarybos narių reikalaujamas neeilinis posėdis turi būti sušauktas per 14 dienų, o neeilinis posėdis dėl vicemero A. Balčyčio nušalinimo – per 20 d. Išeitų, kad per ateinančias 3 savaites gali būti sušaukti net 3 neeiliniai posėdžiai.

Tačiau derėtų nepamiršti ir gegužės 12 d., kai nuo nesėkmingai pasibaigusio bandymo nuversti merą V. Laurinaitį sueis lygiai pusė metų, ir jo oponentai įgis teisę mėginti iš naujo perimti valdžią.

Jeigu taip, tai ar beliks mūsų valdžiai laiko rajono bendruomenės reikalams?

Tačiau neužbėkime įvykiams už akių.

Beje, šiandien savivaldybės tarybos sekretoriate užregistruotus dokumentus pasirašė šie tarybos nariai: Jonas Purlys, Edvardas Vitkauskas, Šarūnas Laužikas, Arvydas Jakas, Algirdas Gečas, Saulius Stankevičius, Algimantas Čeponis, Darijus Pundžius ir Daiva Žebelienė.

Susijęs: “Trumpai: kontrpuolimas atšauktas”

6 skaitytojų komentarai
Per Jonines išvirs 2015 balandžio 23d., 07:3478.61.27.149
Gerai kad pas mus dar verda ir virsta per kraštus, o ne taip kaip kaimyniniame rajone -vienas tvarkingai ir teisingai paruoštas patiekalas daugybę metų ir žmonės pripranta, jiems gal ir “skanu”.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 8

Atsakyti

Baisu 2015 balandžio 23d., 08:1282.135.214.188

Pasirašė dėl meginimo išversti iš posto 9 asmenys, kuriems rajono reikalai mažiausiai rūpi. Nesveikas noras būti rajono bambomis nustelbia betkokius rinkiminius šūkius, kuriais skelbėsi, kad jiems svarbūs rajono ir jo gyventojų reikalai. Artėjančiuose pakartotiniuose rinkimuose birželio 21 d. nebalsuokite už šiuos devynis asmenis, trukdančius dabartiniams vadovams normaliai dirbti.
Iš savivaldybės daro vaikų darželį…gėda, kad esu šio rajono gyventojas.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 18 Thumb down 25

Atsakyti

baySUšio 2015 balandžio 23d., 10:065.20.107.167
savo tikrai teisingu baisiugėdėjimu galite normaliai patapti tvarkingai pastojusio užusėnų nerajono usiabistu,
o šio nesveikas noras atskleisti bambas vaikų darželyje mūsuose baudžiamas įstatymu.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 3 Thumb down 5

Atsakyti

Kiaulė 2015 balandžio 23d., 08:4095.211.196.31
Kažko tokios naujienos nebestebina, jau tampa įprasta gyvenimo norma. Kuriu kuriu.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 1

Atsakyti

SI 2015 balandžio 23d., 10:2088.119.138.11
Nieko čia keisto. Politikai pasimokė. Pamatė kaip V.Laurinaitis ir socdemai akiplėšiškai naudojasi savo pareigomis, kad tik kuo daugiau laimėtų savivaldos rinkimuose, todėl ir uždeda apynasrį. Gaila, kad pavėlavo. Prieš pusmetį V.Laurnaičio regalijas reikėjo padėti į stalčių.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 38 Thumb down 16

Atsakyti

taigi 2015 balandžio 23d., 22:2778.61.84.129
jeigu Šilutės socdemai ir toliau beatodairiškai keliaklupščiaus prieš tvarkiečius, tuomet jie gali užmiršti savo buvusią įtaką rajone, o gatvėje niekas net sveikintis su socdemais nenorės….. liūdna socdemų ateitis, deja….

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 7

Atsakyti

Rašyti komentarą