Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Atgauti 200 tūkstančių litų

Publikuota: 2014 lapkričio 28 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Galbūt jau kitą savaitę Šilutės rajono savivaldybės administracija pasirašys sutartį su advokatu, kuris atstovaus Savivaldybei teisme bandant regreso tvarka išieškoti 200 000 litų iš Rusnės kultūros namų rekonstrukcijos, dėl kurios buvo padaryta žala UAB „Energetikos objektų statyba“ turtui, projektą rengusios įmonės ir ekspertų, patvirtinusių šį projektą.

„Šilutės ETA Žinios“ ne vieną kartą rašė apie tai, kad įgyvendinant Rusnėje kultūros namų rekonstrukcijos projektą, buvo pažeisti greta esančio energetikų pastato rytinės pusės pamatai bei sienos konstrukcijos.

Savivaldybės taryba sutiko atlyginti žalą „Energetikos objektų statybos“ bendrovei – iš viso 200 tūkst. Lt iš rajono biudžeto ir įpareigojo Savivaldybės administraciją šią pinigų sumą regreso tvarką išieškoti iš tikrųjų avarijos kaltininkų („A. Endzinas: taika už 200 tūkstančių litų – naudinga abiem pusėms“).

Savivaldybės administracijos direktorius Sigitas Šeputis šiandien pranešė, kad yra paskelbtas konkursas advokato paslaugoms pirkti, o sutartį su laimėtojų tikimasi pasirašyti jau kitą savaitę. Civilinis ieškinys bus teikiamas Klaipėdos apygardos administraciniam teismui.

200 tūkst. Lt bus mėginama išieškoti iš Rusnės kultūros namų rekonstrukcijos techninio projekto rengėjų ir tą projektą tvirtinusių ekspertų, kurie, S. Šepučio manymu, ir yra kalti dėl energetikų pastatui padarytos žalos.

„Projekto sprendinių niekas nekeitė, todėl atsakomybę dėl avarijos turėtų prisiimti projektuotojai ir ekspertai,“ – teigė telefonu S. Šeputis.

Savivaldybės administracijos direktorius nepuoselėja iliuzijų, kad pavyks greitai išieškoti 200 tūkst. Lt. Anot jo, procesas gali užtrukti kokius 2 metus.

2 skaitytojų komentarai
jo 2014 lapkričio 28d., 21:5990.134.105.234
Tai visikai neteisingai, kai sava hebra susitaria, tai yra mokesciu moketoju pinigai
tik turejo teisminiu keliu viska issiaiskinti. Bet skubama, kad atejas naujas meras gali i tokias nesamones nesivelti. Skelbiamas advokato konkursas advokato paslaugu pirkimui , tai gali buti tik Silutes raj., tik Lietuvoje . Taip tos skolos auga Silutes raj. ir Lietuvos gyv. del tokiu debilisku susitarimu ir kaltu nera.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 3

Atsakyti

to jo 2014 lapkričio 29d., 22:04188.69.215.105

ar jo yra mokesčių mokėtojas??????? nuo kada?

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą