Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Ir valdžios užgaidos ne visada pildosi

Publikuota: 2010 birželio 22 Kategorija: Aktualijos, Rajone

Pasak A. Kliženčio, dabar pradėjusi derinimo su Heraldikos komisija procedūras, savo vėliavą seniūnija pasigamintų tik po kokių 2 metų. (Liudo Mockaus nuotr.)Pasak A. Kliženčio, dabar pradėjusi derinimo su Heraldikos komisija procedūras, savo vėliavą seniūnija pasigamintų tik po kokių 2 metų. (Liudo Mockaus nuotr.)

Šilutės r. savivaldybės administracijos vadovų pageidavimui Žalgirio mūšio 600 metų sukakties iškilmėse Žemaičių Naumiestyje pamatyti visų 11 rajono seniūnijų vėliavas nebus lemta išsipildyti. Mat tos keturios seniūnijos, kurios dar neturi savo vėliavų, per likusį nepilną mėnesį tikrai nespės jų įsitaisyti, kad ir kiek dėl to kūliais verstųsi.

Mintį, kad į minėtą renginį rajono seniūnijų delegacijos galėtų atvykti su savo vėliavomis, Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriui Šarūnui Laužikui prieš kurį laiką įvykusio seniūnų pasitarimo metu pakišo Kultūros skyriaus vedėja Vilma Griškevičienė. Direktorius šį pasiūlymą sutiko labai entuziastingai ir pažadėjo rasti pinigų trūkstamoms vėliavoms pagaminti.

Tačiau administracijos direktoriui niekas nepaaiškino, kad vėliavai su oficialiais tam tikros administracinės teritorijos ar vietovės ženklais pagaminti neužtenka turėti pinigų, kad tuos ženklus ir vėliavas su jais pirma turi patvirtinti Heraldikos komisija.

Anot savo vėliavos dar neturinčios Kintų seniūnijos seniūno Antano Kliženčio, visa ši procedūra – ženklo parinkimas, jo derinimas ir tvirtinimas Heraldikos komisijoje, galiausiai herbo ir vėliavos gamyba – gali užtrukti kokius 2 metus. Todėl kintiškiai ir nesiruošia plėšytis, o dirbs nuosekliai, kad atėjus laikui seniūnijos vėliava būtų papuošta labiausiai tą kraštą ir jo istoriją atspindinčiomis spalvomis ir simboliais.

Panašiai apie problemas dėl vėliavos gamybos kalbėjo ir Usėnų seniūnas Algirdas Rauktys.

Šilutės rajone savo herbo ir vėliavos dar neturi Kintų, Usėnų, Gardamo ir Katyčių seniūnijos.

Rašyti komentarą