Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės valdžia atsiskaito rinkėjams

Publikuota: 2010 birželio 22 Kategorija: Aktualijos, Rajone

Meras V. Pozingis su pavaduotoja S. Skutuliene. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Meras V. Pozingis su pavaduotoja S. Skutuliene. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Nuo penktadienio Šilutės r. savivaldybės vadovai paskutinį kartą šioje kadencijoje rajono seniūnijose rengia susitikimus su gyventojais. Juose vietinės valdžios vyrai ir moterys atsiskaito rinkėjams už savo veiklą 2009 metais.

Pirmoji išvyka su rajono tarybos, mero, administracijos direktoriaus ir savivaldybės administracijos ataskaitomis buvo surengta penktadienį į Saugas ir Kintus.

Pirmadienį rajono savivaldybės vadovų desanto sulaukė žemaičiai iš Naumiesčio ir Vainuto, šiandien rengiami susitikimai su Švėkšnos ir Gardamo seniūnijų gyventojais.

Trečiadienį rajono valdžia žada atsiskaityti Katyčių (11 val.) ir Šilutės (14 val.) gyventojams. Po to bus daroma 4 dienų pertrauka.

Savo kelionę po rajoną Savivaldybės vadovai tęs po ilgojo šventinio savaitgalio: birželio 28 d. 11 val. jie suks į Usėnus, o birželio 30 d. tuo pat metu susitiks su Juknaičių seniūnijos gyventojais. Paskutinė stotelė tą pačią dieną 13 val. numatyta Rusnės seniūnijos salėje.

Su Šilutės r. savivaldybės tarybos, mero, administracijos direktoriaus ir savivaldybės administracijos 2009 metų veiklos ataskaitomis galima susipažinti seniūnijose ir interneto svetainėje silute.lt, nuorodoje “Veikla” .

Rašyti komentarą