Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Ateina D. Merliūnas

Publikuota: 2010 birželio 17 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

D. Merliūnas. (Oresto Lidžiaus nuotr.)D. Merliūnas. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Švėkšniškį krikščionį demokratą Domą Merliūną Šilutės r. savivaldybės taryba paskyrė į administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas vietoj Reginos Virginijos Kondratavičienės.

R. V. Kondratavičienė iš direktoriaus pavaduotojo pareigų traukiasi nuo birželio 30 d. savo noru. Rajono tarybos sprendimu jai bus išmokėta dviejų atlyginimų išeitinė išmoka ir kompensacija už 53 nepanaudotas kasmetinių atostogų dienas.

R. V. Kondratavičienę į pareigas Savivaldybėje buvo delegavusi Darbo partija pagal rajono valdančiosios koalicijos sutartį. Tačiau daugiau kaip prieš metus jos narystė partijoje buvo sustabdyta, ir Šilutės darbiečiai dėjo visas pastangas, kad ji būtų atleista ir iš administracijos direktoriaus pavaduotojų. Bet tam pasipriešino koalicijos partneriai, leisdami R. V. Kondratavičienei Savivaldybėje sulaukti pensinio amžiaus.

R. V. Kondratavičienės įpėdinį į pareigas Savivaldybėje delegavo administracijos direktoriaus Šarūno Laužiko vadovaujamas Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų Šilutės skyrius.

D. Merliūnas yra baigęs žemės ūkio mokslus, dirbo agronomu, žemėtvarkininku, kitose pareigose. Pastaraisiais metais darbuojasi asmeniniame ūkyje, yra aktyvus Švėkšnos Šv. Jokūbo katalikų parapijos bažnyčios tarybos narys.

Tarybos paskirtasis administracijos direktoriaus pavaduotojas sako, kad visada mėgo iššūkius. Esą todėl ir sutikęs kurį laiką padirbėti Savivaldybėje.

3 skaitytojų komentarai
to marina 2010 birželio 17d., 15:5784.15.148.223
Na va ir išlindo mero interpeliacijos perbegėlių ausys…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 2

Atsakyti

janina 2010 birželio 18d., 09:3578.61.24.50
Prasmingas 1 komentaras

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 1

Atsakyti

tv 2010 birželio 18d., 20:1178.61.29.35
Konservatoriu partija kur tik gali ten savus ir kiša, o Laužikas kuo daugiau apie save apsistatys, tuo akiplėšiškesnis darysis. Nors kur jau daugiau…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą