Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

15min.lt: Minijos buriuotojai klubo jubiliejų paminėjo jachtų paradu

Publikuota: 2014 rugsėjo 27 Kategorija: Aktualijos, Iš'spaudos

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Ir vėl per Minijos žiotis į Atmatą link Kuršių marių nutįso grakščių spalvotų ir baltaburių laivų paradas. Ir vėl vaizdas, žvelgiant į 21 laivo flotilę, putotų bangų daužomą, iš viršaus, įkopus į Uostadvario švyturį – puikus. Paradą veda legendinė „RagainėII“, klubo „Marių burės“ lyderio Andriaus Varno jachta, su kuria jis prieš keletą metų apiplaukė pasaulį, rašo Aldona Aleksėjūnienė str. “Andriaus Varno suburtas buriuotojų klubas jubiliejų paminėjo jachtų paradu” portale 15min.lt.

„Marių burės“ klubas, prieš 20 metų įkurtas Minijos kaime (Šilutės r.) ir turėjęs 18 narių, dabar – dvigubai didesnis. Bet prieš dešimt metų būtent šio klubo pastangomis ir kukliu Šilutės savivaldybės administracijos palaikymu bei gavus europinę 345 tūkst.litų paramą, dešiniajame Minijos krante iškilo pirmoji šiuolaikiška jachtų prieplauka. Joje buvo švartuojami pirmieji laivai.

Ir tada, ir dabar A.Varnas ir jo bendraminčiai gali didžiuotis – ši statyba Nemuno deltos regioninio parko teritorijoje buvo ekonomiška ir ekologiška, ji tapo poilsiautojų mėgiamu traukos tašku .

Daugiau: 15min.lt: “Andriaus Varno suburtas buriuotojų klubas jubiliejų paminėjo jachtų paradu”

Rašyti komentarą