Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Grįžta Ambrozaitis arba Šilutėje baigta formuoti ketvirtoji valdžia

Publikuota: 2014 liepos 31 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

R. Ambrozaitis. (Oresto Lidžiaus nuotr.)R. Ambrozaitis. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Ketvirtoji per kiek daugiau nei 3 metus.

Raimundas Ambrozaitis meta vadovaujantį darbą privačiame sektoriuje ir grįžta į Savivaldybę tam, kad, kaip pats teigia, galėtų būti naudintas visuomenei (tarsi dirbdamas privačiame versle jis neprisideda prie visuomenės gerovės kūrimo – red. pastaba).

Darbo savivaldybės administracijoje patirties R. Ambrozaitis jau turi. Jam jau yra tekę eiti administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas, vėliau kurį laiką jis darbavosi administracijos direktoriaus poste. Tačiau sėkmingai prasidėjusią jo karjerą Savivaldybėje nutraukė praeitų metų gruodį įvykdytas valdžios perversmas.

„Jaučiu, kad su turima patirtimi galiu būti naudingas visuomenei,“ –dar prieš balsavimą Savivaldybės taryboje dėl jo paskyrimo į pareigas teigė R. Ambrozaitis.

Tačiau R. Ambrozaitis neslepia ir savo politinių ambicijų sėkmingai pasirodyti kitąmet savivaldos rinkimuose. Juolab kad jis yra Lietuvos liberalų sąjūdžio Šilutės skyriaus pirmininkas. Tad ir pareigos Savivaldybėje, R. Ambrozaičio manymu, turėtų jam padėti įgauti didesnį rinkėjų pasitikėjimą.

Už tai, kad R. Ambrozaitis būtų paskirtas į administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas, balsavo 17 Savivaldybės tarybos narių iš 24, tuo metu dalyvavusių posėdyje.

Tuo pačiu sprendimu Taryba skyrė R. Ambrozaičiui 40 procentų priemoką prie pareiginės algos už įprastą darbo krūvį viršijančią veiklą, kai yra padidėjęs darbų mastas atliekant pareigybės aprašyme nustatytas funkcijas (Šilutės savivaldybėje, nors ji iki siūlo praskolinta, be priemokos – niekaip – red. pastaba).

Savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas R. Ambrozaitis pradės eiti nuo rugpjūčio 11 d.

Susijęs: “Šilutėje baigiama formuoti nauja valdžia”

1 skaitytojų komentaras
ARBA 2014 liepos 31d., 17:3381.7.78.252
sugrįžtuvėse, kaip pats teigia, negalėtų būti įsinaudijęs visuomenei bent tais pro40centais?
Arba ketvirtainiška valdžios foma didoka, kaži kaip keps karštyje, ar neišeis vėlei – batonas visiems…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą