Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Optimistai (patikslinta)

Publikuota: 2014 liepos 28 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Kartu su A. Jaku (iš kairės) ir A. Geču spaudos konferencijoje dalyvavo I. Ambrulaitienė, E. Jovaiša ir R. Čaikys. (Oresto Lidžiaus nuotr.)Kartu su A. Jaku (iš kairės) ir A. Geču spaudos konferencijoje dalyvavo I. Ambrulaitienė, E. Jovaiša ir R. Čaikys. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Liberalų ir centro sąjungos (toliau – LiCS) ir politinės partijos „Sąjunga Taip“ jungimasis į naują politinę jėgą – Lietuvos laisvės sąjungą prieš besiartinančius rinkimus bent jau Šilutėje primena mėginimą iš trupinių suklijuoti šviežios, kvapnios duonos kepalėlį.

Po pastarojo LiCS skyriaus skilimo Šilutėje liko apie 30 liberalcentristų, kurie nusprendė sudalyvauti naujame projekte – jungtis su prieš kelis metus nuo LiCS atskilusia „Sąjunga Taip“, įsteigiant Lietuvoje naują partiją. „Sąjungos Taip“ Šilutės skyriaus įnašas į naująją partiją, anot Arvydo Jako, – per 50 narių. Šių dviejų partijų skyrių jungiamasis susirinkimas numatytas rugsėjo pabaigoje.

Pirmadienį Savivaldybėje surengtoje spaudos konferencijoje į naują politinę partiją besijungiančių LiCS ir „Sąjungos Taip“ skyrių atstovai teigė tikintys savo sėkme kitų metų pradžioje vyksiančiuose savivaldos rinkimuose.

Optimizmo (pasverto ar nelabai – tai jau kitas klausimas) dažnai nestokojantis A. Jakas („Sąjunga Taip“) sakė manantis, kad naujoji liberali partija gali laimėti Šilutėje bent 5 mandatus ir tapti ta ašimi, aplink kurią formuosis naujoji rajono valdančioji dauguma. Savo partneriais valdančiojoje koalicijoje jis matytų socialdemokratus, liberalsąjūdiečius ir konservatorius. Žodžiu, jam tinka ir politinė vaivorykštė.

Algirdo Gečo (LiCS) prognozės kuklesnės. Jo manymu, bus pakankamai gerai, jeigu pasiseks pelnyti bent 3 mandatus ir prisidėti prie valdančiosios daugumos formavimo bei tęstinių projektų įgyvendinimo. Savivaldybės mero pavaduotojas pabrėžė, kad didžiausia problema Šilutės rajono savivaldybėje yra ta, kad keičiantis valdžioms tęstiniai projektai kaskart nutraukiami, ir dėl to labiausiai nukenčia vietos bendruomenė, mažėja pasitikėjimas politikais bei Savivaldybės taryba.

Kas vadovaus naujos liberalios partijos skyriui Šilutėje ir kieno kandidatūra bus keliama į merus, anot A. Gečo, bus sprendžiama jungiamajame susirinkime rugsėjo pabaigoje.

Per savivaldos rinkimus steigiamos partijos skyriaus nariai žada elgtis padoriai ir sąžiningai. To paties jie tikisi ir iš rinkėjų.

„Mes norėtume ir siekiame išlaikyti savo rinkėjus, kurie daug metų palaikė LiCS… ir „Sąjungą Taip“, ir tikimės, kad mūsų rinkėjai, mūsų elektoratas liks mums ištikimas“, – sakė A. Gečas.

Primename, kad dalis liberalcentristų su Savivaldybės tarybos nariais Steponu Kazlausku ir Vytautu Laurinaičiu priešakyje neseniai perėjo pas „tvarkiečius“. Po pastarojo perversmo Savivaldybėje V. Laurinaitis tapo ketvirtuoju meru per šią ketverių metų kadenciją

10 skaitytojų komentarų
optimistas 2014 liepos 28d., 12:4982.135.211.147
kai kurie optimistai visai neoptimistiskai nuteikia tos partijos perspektyvas .Rinkimai parodys kas yra kas, o svarbiausia, kad rinkejas nesiduotu kvailinamas optimistu optimistiniais pazadais.geriausiu atveju viena vieta , ir tai optimistiskai ziurint.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 6

Atsakyti

KiTaip 2014 liepos 28d., 14:0978.61.27.149
Gaila Gečo, vėl nuomonė be nuomonės pasireiškė, neišdryso su partiečiais į TT išeiti, tai susigundė Taipistu vilionėms. Nei šiaip nei Taip.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 14 Thumb down 10

Atsakyti

S.G. 2014 liepos 30d., 11:0688.119.138.11
Pagarba A.Gečui, kad jis neparsidavė tamsių Rusijos pinigų finansuojamai partijai TT.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 0

Atsakyti

kitas optimistas 2014 liepos 28d., 14:1078.61.12.225
Jakas ir Gečas geras derinys. Sėkmės!

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 5

Atsakyti

A.L. 2014 liepos 28d., 20:025.20.106.18
Aš esu šilutiškis ir matau keletą problemų,kurių Šilutės valdžia nesutvarkys niekada,nes ” nėra pinigų”,ne nuo jų priklauso”.p ir šiaip mažai rūpi.
1.kelias į Klaipėdą- tragedija.
2.kelias į Žemaičių Naumiestį
3.Rusnės estakada
4.Šilutes Gluosnių,Dariaus ir Girėno gatvės
5.Sporto rūmai
6.Baseinas
7.Šilutės vaizdo stebėjimo kameros
8.miesto apšvietimas nakties metu(įjunkite bent kas trecia prozektoriu,mulkiai)
9.Šyšos upė Šilutės teritorijoje( ei,valdininininininininkai,Jums negėda?)
10.autobusų parko serialas
Dziaugiuos bent kad turime Laužiko vardo dviračių taką Lietuvininkų gatvėje. ne,aš juom nevažiuoju,bet kai atvaziuoja kas iš kito miesto,tai mes einame fotkintis prie tų medžių apvažiavimų. Fotkinamės ir žvengiam.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 8

Atsakyti

tomas 2014 liepos 29d., 08:0878.61.84.129
reikia gi kažkaip atsilaikyti prieš TOTALINĘ Pagėgių invaziją į Šilutės kraštą……
štai ir galvoja vietiniai, ką čia daryti….

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 8 Thumb down 5

Atsakyti

pilietis 2014 liepos 29d., 09:0182.135.211.147
neaisku kas blogiau ar pagegiu , ar tokiu optimist invazija?

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 7

Atsakyti

išeitis/sueitis 2014 liepos 29d., 10:5881.7.78.252

-steigti exporto/inporto logistikos įmonę “Konorstata” ir įdukrinti “Fortum’ui”.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

vel lipsime ant to paties greblio 2014 liepos 29d., 09:2581.89.96.126
pries rinkimus kaip visada liejasi grazus pazadai, meile rinkejams , dorybes vos ne sventieji….. o po rinkimu kaip visada atsukama viena kuno vieta ir prasideda politines deliones, sostu-postu zaidimai, koalicijos ir politine prostitucija. Kazkodel politikai galvoja , kad rinkeju atmintis tik kokie 6 men. , jie nieko neprisimena , todel juos mulkinti galima iki begalybes….

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 0

Atsakyti

Neskanu 2014 liepos 30d., 13:3978.61.27.149

Pavadinimą “Lietuvos laisvės sąjunga” pasiėmė iš buvusios ubagų karaliaus Šustausko partijos, prilipino “Liberalų” pavadinimą, kuris daugumai siejamas su kita partija; prisidengė prezidento Valdo Adamkaus autoritetu, kuris neaišku kuo siejasi su šia būsima partija, nebent tik kaip Zuoko sūnaus krikštatėvis. Nejau reikia lipdyti kažkokią neaiškių vertybių partiją, kad vienas Vilniuje, kitas Šilutėje, turėtu galimybę laimėti tiesioginius mero rinkimus.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą