Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Sveiku protu nesuprasi

Publikuota: 2014 liepos 24 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Nors konkursas į Inkaklių mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pareigas dar neįvyko, laikinajam šios įstaigos vadovui A. Jokšui jau siūloma nustatyti naują tarnybinio atlyginimo koeficientą. (sveksnosnauijienos.lt nuotr.)Nors konkursas į Inkaklių mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriaus pareigas dar neįvyko, laikinajam šios įstaigos vadovui A. Jokšui jau siūloma nustatyti naują tarnybinio atlyginimo koeficientą. (sveksnosnauijienos.lt nuotr.)

Šilutės rajono savivaldybės taryba ruošiasi nustatyti didesnį tarnybinio atlyginimo koeficientą žmogui, kuriam galbūt nė neteks toliau eiti dabar užimamas pareigas.

Tas žmogus – Algimantas Jokšas, nuo praeitų metų rugsėjo 2 d. vadovaujantis Inkaklių mokyklai-daugiafunkciam centrui. Jis direktoriumi buvo paskirtas laikinai, kol įvyks konkursas šioms pareigoms užimti.

Konkursas į Inkaklių mokyklos-daugiafunkcio centro direktorius paskelbtas vos prieš mėnesį, birželio gale. Sulaukta dviejų pretendentų. Atranka numatyta rugpjūčio 25 d.

Todėl labai keistas atrodo Savivaldybės tarybos komitetuose šią savaitę svarstomas sprendimo projektas dėl praeitų metų rugpjūčio 23 d. sprendimo „Dėl Algimanto Jokšo paskyrimo Inkaklių mokyklos-daugiafunkcio centro direktoriumi“ pakeitimo, nustatant jam naują darbo apmokėjimo tvarką. Juolab, kad A. Jokšas, kaip jis pats šiandien teigė telefonu, net nedalyvauja tame konkurse.

Šį sprendimo projektą parengė Šilutės rajono savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vedėja Birutė Tekorienė. Tačiau šiuo metu ji atostogauja. Todėl jos parengtą sprendimo projektą Tarybos komitetams pristato Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja Rasa Žemailienė.

Bent jau Ekonomikos ir finansų komitete šis sprendimo projektas niekam neužkliuvo.

Todėl kreipėmės į Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoją R. Žemailienę, kad paaiškintų, kaip suprasti tokį sprendimo projektą.

Pastaroji šiandien sakė telefonu, kad visa tai tam atvejui, jeigu nė vienas iš pretendentų nelaimėtų konkurso, ir A. Jokšas liktų toliau dirbti Inkakliuose…

A. Jokšas teigė, kad jis liktų vadovauti Inkaklių mokyklai-daugiafunkciam centrui tik tokiu atveju, jeigu jam, kaip visiems švietimo įstaigų vadovams, tarnybinio atlyginimo koeficientas būtų nustatytas, atsižvelgiant į mokinių skaičių, darbo stažą ir vadybinę kvalifikacinę kategoriją. Esą jis būtų didesnis už dabartinį 24,55 BMA dydžio.

Būtent tokį darbo apmokėjimą A. Jokšui ir siūloma nustatyti nuo šių metų rugsėjo 1 d.

O jeigu kažkuris iš tų dviejų vis dėlto laimės konkursą?…

1 skaitytojų komentaras
Rinkėja 2014 liepos 24d., 13:4278.61.35.108
Režisūrinis kvazikonkursas – tik dėl akių. A.Jokšui vieta ir riebi alga, manau, jau suderinta su TT viršūnėlėmis, o konkursantų ‘šou”- tik dėl akių. Tradicija yra tokia – sukertami sunkiais klausimais tie, kam iš anksto nepakišami paruošti atsakymai. Įtariu, šį kartą pakišų nebus, tad laimėtojų – taip pat. Triumfuos A.Jokšas. Ir tie, kas stovi už jo nugaros(per rinkimus mačiau prie A.Jokšo vadovaujamos įstaigos tik R.Žemaitaičio portretus.Bet jis – ne prie ko, ar ne?)

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 26 Thumb down 6

Atsakyti

Rašyti komentarą