Sekite m?s? naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

delfi.lt: Naujas Z. Balčyčio ir D. Grybauskaitės konfliktas

Publikuota: 2014 gegužės 14 Kategorija: Aktualijos, Rinkimai 2014

silutesetazinios.lt montažassilutesetazinios.lt montažas

Prognozės, kad prezidento rinkimų kampanija po pirmojo turo įgis naują atspalvį, pildosi. Socdemų kandidatas Zigmantas Balčytis pereina į puolimą.

Socdemų nepasitenkinimą sukėlė tai, kaip prezidentė Dalia Grybauskaitė vykdo savo pažadą daugiau rodytis visuomenei. Trečiadienį D. Grybauskaitė nutarė dalyvati LNK televizijos laidoje „Diagnozė: valdžia“, tačiau, anot Z. Balčyčio štabo, atsisakė laidoje diskutuoti su savo oponentu ir varžovu dėl šalies vadovo posto.

Tiesa, visiškai kitokią versiją pateikia ne tik Prezidentūra, bet ir LNK. Pasirodo, D. Grybauskaitė negalėjo atsisakyti debatų su Z. Balčyčiu, nes niekas jai tokių debatų ir nesiūlė. Be to, LNK pabrėžia, kad Z. Balčytis apskritai nebuvo kviečiamas į žodžių mūšį su savo konkurente.

Daugiau: delfi.lt: :Trečia diena po rinkimų: naujas Z. Balčyčio ir D. Grybauskaitės konfliktas”

1 skaitytojų komentaras
Šnipai 2014 gegužės 24d., 15:0779.132.174.1

DĖMESIO. Rusijos agentai siautėja čia internete, provokuoja, dezinformuoja. Atkreipkit dėmesį į keiksmažodžius, neapykantą prezidentės atžvilgiu. Neapykanta yra rusų spec. agentų taktikos bruožas. Nepasiduokit putino agentų provokacijoms. Ukrainos okupacijos fone zombių rusų agentai niekina ir Lietuvos Prezidentę

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 4

Atsakyti

Rašyti komentarą