Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Moksleiviai gelbėja Nemuno deltą nuo meškeriotojų šiukšlių

Publikuota: 2014 balandžio 25 Kategorija: Aktualijos, Rajone

NDRP nuotr.NDRP nuotr.

Kiekvieną pavasarį Nemuno deltos regioninio parko direkcija kviečia moksleivius į talkas saugomoje teritorijoje. Renkamos šiukšlės žvejų mėgėjų lankomose vietose. Šitaip siekiama padaryti Nemuno deltos regioninio parko saugomą teritoriją švarią, kad niekam nebūtų gėda sulaukus naujų lankytojų, praneša Nemuno deltos regioninio parko direkcija.

Šią savaitę talkose dalyvavo 185 moksleiviai ir 10 mokytojų iš Rusnės pagrindinės mokyklos (51), Rusnės specialiosios mokyklos (22), Rusnės pradinės mokyklos (35) ir Šilutės Martyno Jankaus pagrindinės mokyklos (77). Pavyko išvalyti abi Atmatos upės pakrantes nuo Šyšos kaimo iki Uostadvario – 7 km ilgio ruožą. Moksleiviai taip pat „šukavo“ Skirvytės upės pakrantę nuo 2-sios betoninės krantinės iki Vytinės upės.

Nors šiukšlių, kaip visada, surinkta daug, tačiau pačiose žvejybos vietose jų būta gerokai mažiau nei ankstesniais metais. Matyt, todėl, kad už šiukšles arčiau kaip 5 metrai iki žvejybos įrankių skiriama administracinė bauda.

Nemuno deltos regioninio parko direkcija dėkoja moksleiviams už labai didelę pagalbą tvarkant saugomą teritoriją.

NDRP inf.

Daugiau nuotraukų:
“Talka Atmatos upės pakrantėje”,
“Talka Atmatos upės kitoje pakrantėje”,
“Talka Skirvytės upės pakrantėje”

1 skaitytojų komentaras
aha 2014 balandžio 28d., 18:0078.61.68.160

kodel nerase kad buvo zveju portalo”zvejo tribuna”akcija’’svari pakrante su ZT 2014” kur zvejai tvarke Atmatos pakrantes.Ne vien zvejai siukslina yra ir daug poilsiautoju kurie palieka siuksles.nereiketu visko verst ant zveju.

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą