Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Trumpai: Vadovų Lietuva

Publikuota: 2014 sausio 30 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Švietimo įstaigų vadovai šiemet gyvens sočiau. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Švietimo įstaigų vadovai šiemet gyvens sočiau. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

2014-tieji žada būti sotesni ne tik Savivaldybės merui su pavaduotoju, bet ir švietimo įstaigų vadovams: mėnesinis darbo užmokestis jiems didinamas vidutiniškai 250 litų.

Naujus tarnybinių atlyginimų koeficientus švietimo įstaigų vadovams šiandien žada patvirtinti Šilutės rajono savivaldybės taryba, šių įstaigų steigėja, vadovaudamasi LR švietimo ir mokslo ministro 2013 m. gruodžio 19 d. įsakymu Nr. V-1254 ,,Dėl švietimo įstaigų darbuotojų ir kitų įstaigų pedagoginių darbuotojų darbo apmokėjimo tvarkos aprašo patvirtinimo“.

Kaip teigiama Tarybos sprendimo projekto aiškinamajame rašte, vadovams atlyginimai bus didinami iš taip vadinamo mokinio krepšelio.

Kitiems švietimo įstaigų darbuotojams tarnybinių atlyginimų koeficientus nustato jų vadovai. Tačiau, anot Švietimo skyriaus vedėjos Birutės Tekorinės, daugumai jų darbo užmokestis neturėtų keistis.

Susijęs: „Be komentarų: jiems krizė jau baigėsi“

Rašyti komentarą