Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

500 litų

Publikuota: 2014 sausio 28 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

15min.lt nuotr.15min.lt nuotr.

Tokio dydžio administracinė bauda skirta statinio Pramonės gatvėje savininkui už tai, kad leido statybinių ir apdailos medžiagų prekybininkams atidaryti parduotuvę oficialiai neužbaigtame statyti pastate.

Triukšmas dėl prekybos centro „Moki – Veži“ atidarymo Šilutėje, neturint statybos darbų užbaigimo akto, kilo daugiau kaip prieš mėnesį, kai kaimynystėje ne pirmus metus veikiančios bendrovės „Litorina“ vadovas Arūnas Gečas iškėlė į viešumą galimą pažeidimą ir kreipėsi į Valstybinę teritorijų planavimo ir statybos inspekciją.

Inspekcija, patikrinusi vietoje, nustatė, kad statinys Pramonės g. 6E išties pradėtas naudoti, nesurašius jo statybos užbaigimo akto, ir kreipėsi į Šilutės rajono savivaldybės administraciją, kad skirtų statinio savininkui administracinę nuobaudą.

Šilutės r. savivaldybės administracijos direktorius Tomas Budrikis šiandien raštu informavo „Šilutės ETA Žinias“, kad statinio, kuriame jau kuris laikas veikia prekybos centras „Moki – Veži“, savininkui skirta administracinė bauda dėl statinio (jo patalpų) naudojimo pažeidžiant nustatytus reikalavimus (ATPK 189-2 str.)

Ūkio skyriaus vedėjas Sigitas Šeputis po pietų teigė telefonu, kad pažeidėjas jam skirtą 500 litų baudą jau sumokėjo.

Beje, kaip sakė S. Šeputis, valstybinė komisija, turinti surašyti statybos užbaigimo aktą, į prekybos centrą „Moki – Veži“ ruošiasi vykti šį trečiadienį.

Susijęs: „Konkurentai nesnaudžia“

Rašyti komentarą