Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutėje vėl kažkas bręsta

Publikuota: 2013 lapkričio 18 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

V. Pavilonis. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)V. Pavilonis. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Nemuno deltos regioninio parko direktorius, Šilutės rajono savivaldybės tarybos narys, krašto „tvarkiečių“ lyderis Vaidas Pavilonis pirmadienį po pietų, darbo metu, buvo pastebėtas beskubantis į Šilutės „darbiečių“ vado Sauliaus Stankevičiaus įmonę. „Šilutės ETA Žinias“ apie tai telefonu informavo pastabus šilutiškis.

Skambinusiajam iškilo klausimų: ką regioninio parko direkcijos vadovas darbo metu veikia S. Stankevičiaus įmonėje? Ar tai kartais nesusiję su pasirengimu galimam naujam Šilutės rajono valdžios perversmui?

Nedelsdami telefonu susisiekėme su V. Paviloniu. Išėjo visai įdomus pokalbis.

- Sveiki gyvi.

- Sveikas.

- Vaidai, žmonės viską mato viską girdi. Dabar man irgi skambina, sako: „Ką tas parko direktorius darbo metu veikia Stankevičiaus įmonėje“? Tokie klausimai kyla žmonėms.

- (iš pradžių skardus juokas) Geras klausimas, ar ne?

- Aha. Tai va, aš irgi dabar negaliu atsakyti, tai sakau, imsiu ir paskambinsiu, kas čia dabar…

- O parko direktorius gali pas logistika užsiimančią įmonę samdytis transportą arba derinti klausimus dėl transporto? Cha, cha, cha!..

- Cha, cha, cha!…

- Dabar sakau, kad nieko negaliu sakyti, (skardus juokas).

- Dabar sakai, kad nieko negali sakyti?

- Taip, (vėl skardus juokas).

- Tai čia, supranti, viena iš prielaidų, kurios sklando viešumoje, apie galimą perversmą. Išeitų, kad apie tai jau būtų galima galvoti…

- Nežinau, ne, ne. Šiandien aš tik pirma diena darbe – praeitą savaitę labai rimtuose renginiuose buvau, tarptautinėje konferencijoje. Gana apleista viskas pas mane informacine prasme… Nenoriu nieko sakyti, nes galiu pasakyti ką nors ne taip.

- Na, bet kalba eina apie kažkokią naują koaliciją?

- Na, žinai, tai čia tos kalbos – pats žinai – kiek jos čia jau eina. O kiek čia buvo šnekų! – visada tas buvo. Nežinau, ar čia liks kalbom, ar neliks – per anksti kalbėti apie tokius reikalus.

- Sakai, dar per anksti kalbėti?

- Na, taip. Man atrodo, kad dar ankstoka.

- Tai tavo šiandieninis vizitas į Stankevičiaus įmonę susijęs su transporto reikalais?

- Ne, čia darbinis vizitas, darbinis vizitas…

- Parkas ir transporto įmonė, ar statybų įmonė – kokie gali būti reikalai?

- Taigi žinai, kiek čia (parke – red. pastaba) Stankevičius turi pastatų, kiek visko turi – tu juokauji – kiek Rusnėj pripirkta visko. Be to, „Nemuno deltos“ asociacija…

- Tai nori pasakyti, kad dėl šitų reikalų buvai?

- Orestai, tu pavarai, cha, cha, cha! Ko tu dabar?.. Juk aš ne pas kažkieno žmoną buvau, aš pas Stankevičių buvau.

- Suprantu. Bet kai sklando visokia informacija, žmonėms darosi įdomu. Žmogus skambino prieš kelias minutes, sako: „Mačiau, kaip nuvažiavo, mačiau, kaip išvažiavo“, ir netgi nufotografavo tavo mašiną…

- Na, tai ačiū Dievui, kad aš su savo nuosava mašina važiavau…

- Dėl to tai tikrai „ačiū Dievui“… Tai nesakysim, ko ten buvom?

- Ne, kol kas ne, Orestai – ne. Geriau aš nebūsiu tas pranašas – ar toks , ar kitoks. Juk tuoj vis tiek ką nors prispausi, pagausi, žinai…

-Tų kalbų girdim visi, bet čia žmogus pamatė, paskambino. Jis suvedė sąsajas su galimu perversmu, ir iš karto pradeda visokius dalykus galvoti.

- Mes, supranti, kaip opozicija, mes dar ir šiandien, tarp kitko, ir pietavome visi kartu… Aš nemačiau, bet man sakė, kad buvo įbėgęs pasižiūrėti… kaip tas?.. buvęs mūsų bendrapartietis Vladas Kainovaitis buvo įpuolęs pasižiūrėti. Paskui Daivos (Žebelienės – red. pastaba) draugė įpuolė. Net nevalgo, išbėga… Jeigu žmonių akys didelės iš baimės, tai aš galiu pasakyti „ačiū Dievui, gal sąžinė prabilo pagaliau…“

- Ką nori tuo pasakyti?

- Na, tai Kainovaičiui, sakau, su Daiva gal sąžinė prabilo, kad pradėjo baimės pilni lakstyti, žiūrėti, kas su kuo pietauja. Ar sąžinė prabilo, ar akys baimės pilnos. Jeigu baimė pilnos akys – tai gerai, reiškia sąžinė…

- Supratau. Tarp kitko, ne iš jų fronto žmogus skambino, bet iš mano artelės, iš žiniasklaidos atstovų.

- Supratau. (trumpa pauzė) Ne, tai čia žinai, mes – opozicija, mes turime pilną teisę susitikinėti, bendrauti. Mūsų tokia dalia, žinai…

- Bet darbo metu, žinai, gal ir nelabai gerai.

- Na, tai baik tu, tai mano darbas toks. Stankevičius Rusnėje turi ir namų, ir pastatų, ir och! Ir „Nemuno delta“… Palauk (kažko šalia savęs klausia, ar parko direkcija jau yra pasirašiusi sutartis su „Nemuno delta“)… A! Na, va – ir bendradarbiavimo sutartys yra pasirašytos, viskas. Čia problemų nėra.

- Aišku. O kaip tas gandas, kad šiandien vėl renkatės 6 – tą valandą vakare?

- (skardus juokas) Tu kažką šnekėjai apie mano mašinos nupaveikslavimą… Prie ko čia 6 – tą valanda? Cha, cha, cha… Oi, Orestai, oi gudrauji…

- Kai tokie gandai eina, aš turiu skambinti ir klausti… Kažkas verda, ar ne?

- Važiuosiu vėl pas Stankevičių (juokiasi)…

- Supratau.

- Palaukim dar šiek tiek, palaukim…

- Tuomet nebetrukdau. Dėkui ir iki.

- Iki.

Vis dėlto 6 – tą vakare…

Šaltiniai praneša, kad 6 – tą vakare V. Pavilonis buvo pastebėtas restorane Šilutėje kartu su… Savivaldybės tarybos konservatoriais.

Vis dėlto kažkas Šilutėje bręsta.

Beje, susisiekti su S. Stankevičiumi ir išgirsti jo versijos apie šiandieninį susitikimą su V. Paviloniu, kol buvo rengiama ši publikacija, mums nepavyko.

20 skaitytojų komentarų
siaip 2013 lapkričio 18d., 19:2978.61.113.143
jo jo ir Bruzas pirti kure…..

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 24 Thumb down 5

Atsakyti

paksinis 2013 lapkričio 18d., 20:0278.61.227.84
Tris dienas gersim į merės sveikatą

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 18 Thumb down 12

Atsakyti

paksinis 2013 lapkričio 18d., 19:5978.61.227.84
įdomu ką ta daivutė galvoja apie tuos susitikimus deimse? Gal mėto koncervų dėžutes į sieną ir keikia tą koncervatišką reikalą? Yra toks posakis: greit kilai, dar greičiau leidies…
echh, palaukim 28 spektaklio…

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 24 Thumb down 26

Atsakyti

Prošvaistė 2013 lapkričio 18d., 20:255.20.108.184
Na va, sugrįš tamsūs ir neaiškūs laikai į Šilutę :(

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 39 Thumb down 10

Atsakyti

(: 2013 lapkričio 18d., 20:355.20.114.140
stai kas atsitinka , kai konservus ignoruoji. niekam ji dabar nereikalinga… del darzelio taip pat klausimas.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 11

Atsakyti

kukluksklanas 2013 lapkričio 18d., 21:445.20.107.13
Įdomu, ar ateis laikas, kad į valdžią Šilutės politikai ateis švariu keliu?? Man jau darosi gėda, kad tai mano gimtas miestas…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 52 Thumb down 3

Atsakyti

Slalomas 2013 lapkričio 18d., 22:1181.7.78.252
Pavyks apeiti partijas-eis švariu keliu, gal būt anųjų pakeliui apspardyti, bile gėdos turės.
Žmonės, turėkit gėdos, rinkitės turinčius gėdos, kad nertektų gedėti prarasto padorumo.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 2

Atsakyti

Ne, 2013 lapkričio 18d., 23:0678.61.35.108
neateis, nes Šilutės rinkėjai į valdžią du dešimtmečius renka tik sėbrus, o šie veikia kriminaliniais metodais… Ir dar su devizu “O aš vis tiek myliu Šilutę!”… Politikais jie nevadintini, tik gobšais – valdžios, pinigų, postų, galios, įtakos… Tik ką perskaitėm Pavilonio atsakymus į žurnalisto klausimus – ką Nemuno deltos regioninio parko direktorius, valstybės tarnautojas, darbo metu veikia privačiose stambaus Šilutės verslininko ‘darbiečio”valdose? Direkcijos vadovas tik prunkščia(ar žvengia), lyg būtų kasomas arklys ar merginama provincijos žvaigždė. Kažkokį muilą trina apie didelius to verslininko turtus , esančius NDRP teritorijoje. Ir tai dingstis Paviloniui darbo metu būti verslininko restorane?… Valstybės tarnautojas, rajono tarybos narys ‘tvarkietis” aivaizdžiai pažeidžia tarnybinę etiką ir dėl to nesikremta. Ir dar taikosi į aukštesnį postą savivaldybėje. Ko gero, gaus, nes konservatorių lyderio “šeimyninė ranga” perbėgs ir pasirašys, o NDRP direkcija Laužiko uosto plėtrai netrukdys… Gėda dėl krašto, kuris mirksta purvinoje vietinės politikos mažaraščių kloakoje.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 44 Thumb down 9

Atsakyti

judoSfera 2013 lapkričio 18d., 22:5581.7.78.252
Bandomosios (pavyzdinės) kompleksinės plėtros galimybių įsavinimo studijos aprengimo nekuklusklanas graibo apie klyną, matuoja, rokuoja, iš katro laukt išmilžio, kuris užtrūkęs:
dujųSfera buvo, hidroSfera buvo, snoroSfera buvo, tai bene bus gi bonkeTaip be kešAferos.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 2

Atsakyti

naivuoliai 2013 lapkričio 18d., 23:4278.59.104.153
Mere Daiva su vladeliu, administracijos dyriku ir dar keliais vietines politikos naujokais naivuoliai – vargo, pasitikėjo kitais, stengėsi kad nors kiek šviesesnio mąstymo ateitu į savivaldybę. Čia tokie dalykai nesuprantami. Senieji mūsų provincijos politikai supranta kad taryboje reikia turėti “kiaulės akis, plėšiko ranką ir mužiko gerklę” tokiom vertybėm gali pasiekt mero ar direktoriaus postą, krautis iš to turtus, atrodyti galingu, o visa kita nesvarbu.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 47 Thumb down 12

Atsakyti

Jonas 2013 lapkričio 19d., 08:3278.61.102.93
Jeigu perversmas įvyks- žmonės netylės- išeis į “gatves”. Laužiko, Pozingio, Stankevičiaus darbeliai žinomi, niekas (arba beveik niekas) jų nepasigedo. Nelaukiami,ir nemylimi jie Šilutėje. Palauksim- pamatysim.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 37 Thumb down 14

Atsakyti

Miestelėnas 2013 lapkričio 19d., 08:43108.62.214.12
Na man kažkodėl labai keista, kad kažkas juos vadina naivuoliais, gi jie siekė tos valdžios bet kuria kaina: pamindami visas žmogiškasias vertybes, draugus, kolegas. Bet va pamatėme, kad išbūti valdžios olimpe, tai ne su vaikučiais žaisti galiniame kieme.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 17 Thumb down 19

Atsakyti

benas 2013 lapkričio 19d., 08:5969.60.122.23
be pykčio: Gyvatės metai baigiasi, neužilgo prasideda Žaliojo medinio arklio

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 0

Atsakyti

Bagdonas 2013 lapkričio 19d., 09:3581.7.78.191
Nesvarbu Kas ir Ka pasirašė,nėra čia jokios paslapties viskas jau buvo praita savaite zinoma:).Viskas bus aišku tik paskutine sekunde,kai reikes balsuoti,o tada paziuresime ar nebus vel išdaviku:)Pozicija taip pat dirba ir delioja nauja kolicija be Lauziko,tai manau bus dar labai idomu KAS ir KA?:)

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 16 Thumb down 5

Atsakyti

Domas 2013 lapkričio 19d., 10:4078.61.84.129
Iš tikro gėda, kad esu iš tokio krašto, kur “restoranuose” dalijamasi valdžia….

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 35 Thumb down 7

Atsakyti

Klaustukas 2013 lapkričio 19d., 11:3688.119.138.11
Ar ne laikas pradėti organizuoti piketą. R.Jaeuskevičiau nesnausk. Be tavęs čia nebus kam.
Šį kartą rimtas reikalas.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 18 Thumb down 11

Atsakyti

Sveikinimai 2013 lapkričio 19d., 12:0378.61.222.117
Matyt į savivaldybės (vaikų) žaidimo aikštelę įmestas brangus “kamuolys”. Gražaus visiems žiūrėjimo:)

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 19 Thumb down 4

Atsakyti

juze 2013 lapkričio 19d., 19:555.20.107.13

o man tai labai idomu- kas ta meres drauge, kuri tikrina kavines? tai nors kavikes deimse pasiimtu:))

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 19

Atsakyti

PostFaktum, 2013 lapkričio 21d., 17:5481.7.78.252

Legalizavus klyną žaliasnapiui derėtų chaki (rusvai žalia) staltiesė, o ne asfaltinė kaip kokiam bordiniam (rūgščiai raudonam).

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 2

Atsakyti

T.V. 2013 lapkričio 21d., 17:5581.7.78.252

taurė po vyno

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą