Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Tiek tos lietuvininkų vilties…

Publikuota: 2013 spalio 25 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

'Lietuvininkų vilties' premijos statulėlė. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)'Lietuvininkų vilties' premijos statulėlė. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Net ir pratęsus pasiūlymų, kam šiemet skirti “Lietuvininkų vilties” premiją, pateikimo terminą, sulaukta tik dviejų kandidatūrų – tai choreografė Regina Puodžiuvienė ir sportinių šokių klubas „Lūgnė“.

„Lietuvininkų vilties“ premijos skyrimo komitetas, vadovaujamas merės Daivos Žebelienės, į posėdį rinksis ateinantį pirmadienį.

Ši premija skiriama asmeniui ar organizacijai, kurie ypatinga savo veikla ir darbu garsina Pamario krašto kultūrą Lietuvoje ar už jos ribų ir pasiekia ženklių laimėjimų, buria jaunus žmones ir skatina jų bendruomenišką ugdymąsi.

Paprastai ji įteikiama lapkričio mėnesį, pažymint pasaulinę jaunimo dieną.

Daugiau: „Lietuvininkų vilties“ premija ir jos laureatai

6 skaitytojų komentarai
Nejuridinis asmuo 2013 spalio 25d., 10:0978.61.71.136
Gal esu per jaunas, bet man klausimas iškilo: kaip susyjęs Vytautas Babravičius su Šilutės rajono garsinimu ir darbu su jaunimu? Už ką jis ir gavo apdovanojimą. Ar ne taip? Evaldas Petrauskas apskritai nesuprantamas reiškinys šioje nominacijoje. Jis dabar garsina kraštą baruose keldamas nesusipratimus švelniai tariant. Tai reiktu tuo met apdovanoti ir kitus rajono jaunus žmones, kurie šiai dienai garsina mūsų rajoną: Greta Konaverskytė, Valdas ir Vainora Lacko, Guoda Gailiūtė, Viktorija Rupeikytė. Šis jaunimas taip pat garsina mūsų kraštą. O ar valdžios žmonės neapsvarstė, kad maestro Bronius Bučius taip pat palikęs gilų pėdsaką Šilutės rajono kultūriniame – visuomeniniame gyvenime ypatingai su jaunimu. Ką lyg šiolei jis ir daro. Žydrė Adomaitienė, kuri atiduoda save visą savo darbe su jaunaisiais pianistais, kurių jau šitiek išleido į gyvenimą. Taip pat ji savo dainomis garsina Šilutės rajono vardą Lietuvoje. O kaip gi Lijana Agintavičienė? Ji gi tiesiogiai dirba ir organizuoja renginius įtraukdama rajono jaunimą ir jų kolektyvus. Priešingai nei daugelis jau apdovanotų Lijana dirba su jaunimu be jokio atlygio. Gerbiamas Orestai, būtų malonu, kad prisiimtumėte kompetenciją, jog šis komentaras pasiektu Gerbiamą rajono merę ir kompetetinguosius šios nominacijos komisijos narius.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 4

Atsakyti

petriukas 2013 spalio 26d., 07:565.20.106.223

Manyčiau, kad pats premijos aprašymas yra klaidingas. Nuo to viskas ir prasideda. Sakyčiau, kad jei norime apdovanoti jaunimą – tai ir sukurkime premiją “Jaunimo pažiba” ir t.t. Šitai premijai tiesiog nepasisekė, nes ją reikėjo prie kažkokios programos pritemti kad gautų finansavimą. O pastebėtiems norisi visiems būti.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 1

Atsakyti

:) 2013 spalio 26d., 14:3078.61.68.15

Na greičiausiai gauna tie, kurie patys pasiprašo,jog kas nors juos pateiktų kaip kandidatus :) Taip jau pas mus yra – niekas nemato tų,kas tikrai dirba ir dar nesiekdami sau naudos :)

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 1

Atsakyti

Aidas 2013 spalio 26d., 14:3878.61.216.180

Tikra tiesa nieko cia nepridursi didbanciu niekas nemato……..:)

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 0

Atsakyti

Nesuprantu 2013 spalio 26d., 16:1778.57.116.139

Ar tie apdovanojimai teikiami už visuomeninę veiklą, o “Lūgnė” tai klubas, kuriame vaikai susimoka už viską. Atleiskit, jei klystu.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 0

Atsakyti

Suprantu 2013 spalio 27d., 16:0678.61.22.78

Taip. Tie apdovanojimai teikiami už aktyvią visuomeninę veiklą. O daugelis jau apdovanotųjų (beveik visi) dirba už tam tikrą atligį. Liaudyje tai vadinama “algą” :) Jeigu būtų apdovanota “Lugnė”, tai reiktu sekančiais metais apdovanoti ir kitus klubus. Čia net ne kolektyvas. Mielieji, čia komercinis klubas, kaip ir “Žvaigždūnė”, vaikų pop choras “Spinulys”, “Dakota”, “Salunas”, “Kubana” ir visi komerciniai klubai, kuriems visuomeniškumas mažiausiai rūpi. O kas svarbiausia, jog visuomenininkų dar yra. Tik ne visus juos nori valdžia pripažinti. Juk čia taip pat politika :(

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą