Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutiškiai pasidavė šokio magijai (nuotr.)

Publikuota: 2013 rugpjūčio 28 Kategorija: Gyvenimas, Laisvalaikis

Asociacijos 'Pamario jaunimas' nuotr.Asociacijos 'Pamario jaunimas' nuotr.

Į asociacijos “Pamario jaunimas” organizuojamą šokių šventę “Šilutiškiai vienu ritmu” praeitą ketvirtadienį susirinko gausus būrys tų, kurie myli muziką ir šokį. Vieni džiaugėsi šokėjų pasirodymais, kiti kartu su jais miklino kojas. Šventei įpusėjus, vis mažiau praeivių stebėjo nuotaikingą pasirodymą, nes patys stojosi šalia šokėjų, kartojo nesudėtingus šokio judesius.

Šokio paslapčių mokė renginio partneriai šokių klubo “Žvaigždūnė” vadovė Gintarė Stanelytė bei Sporto ir sveikatingumo centro “ATĖNAI” trenerė Inga Mikutytė, “Kapitono Flinto” mankštą vedė Jaunimo organizacijos DARBAS Šilutės skyriaus pirmininkė Vilmantė Daukšaitė.

Susirinkusiesiems savo šokį dovanojo ir vaikinų grupė „AJP“.

Anot profesionalios choreografės Loretos Stanelienės, dabar visi labai nedrąsiai šoka, nes kaimuose daug renginių, o Šilutėje jų – labai mažai. „Šilutiškiai tiesiog nėra pripratę prie švenčių mieste. Neįsivaizduoju, ką Šilutėje veikia žmonės. Lieka tik eiti į restoranus… Reikia daugiau tokių renginių. Skiriu 100 balų šio projekto organizatoriams,“ – sakė L. Stanelienė.

I Mikutytė taip pat neslėpė džiaugsmo, kad susirinko daug žmonių. Trenerė neabejoja, jog tokie projektai rodo, kad žmonės nori šokti, nori judėti, ir tokių šokio švenčių jiems tikrai reikia.

Pasak V. Daukšaitės, buvo smagu stebėti, kaip ir maži, ir dideli ne tik šoko, bet ir su džiaugsmu mankštinosi.

“Mūsų organizacija siekia sukviesti į vieną vietą kuo daugiau šokio entuziastų ir kartu su jais sukurti šokio bendruomenės šventę ir taip tiesiog pabūti drauge. Suprantu, kas nebandyta, atrodo baisu. Tačiau pabandę šokti, dažniausiai užsikrečia tuo virusu ir tai tampa ne tik laisvalaikio praleidimu,“ – sakė asociacijos “Pamario jaunimas” vadovė Lijana Jagintavičienė.

Renginio dalyvių saugumu rūpinosi šauliai iš Šilutės 8 – osios kuopos.

Įvairūs Šilutės šokių kolektyvai turės progą susirinkti į vieną vietą, susipažinti, pabendrauti su žiūrovais, juos pamokyti įvairių žingsnelių, kitaip tariant, švęsti šokio šventę ir rugsėjo 12 bei 26 dienomis.


Asociacijos “Pamario jaunimas” informacija ir nuotr.

Rašyti komentarą