Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Š. Laužikas “praslydo”

Publikuota: 2010 balandžio 29 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Š. Laužikas (O. Lidžiaus nuotr.)Š. Laužikas (O. Lidžiaus nuotr.)

Šilutės r. savivaldybės tarybos opozicija, lig šiol aršiai kritikavusi rajono administracijos direktorių Šarūną Laužiką dėl jo veiklos Savivaldybėje ir jau spėjusi pareikšti nepasitikėjimą meru Virgilijum Pozingiu dėl to, kad šis nesiima jokių priemonių prieš Š. Laužiką, nesugebėjo netgi deramai “įvertinti” pastarojo veiklos 2009 metais ataskaitos.

Š. Laužikas bendrą savo ir Administracijos ataskaitą skaitė ketvirtadienio rajono tarybos posėdyje.

Tačiau, nors ir kaip keistai tai atrodo, bet daugiau kritikos jis sulaukė ne iš politinių oponentų, bet iš partnerių rajono valdančiojoje koalicijoje.

Daugiausiai priekaištų Š. Laužikas sulaukė iš tarybos narės, mero pavaduotojo Jono Jauniaus žmonos, medikės Reginos Kulpienės – Jaunienės. Pastaroji ne pirmus metus pasigenda analizės apie sveikatos apsaugą rajone, pacientų aptarnavimą ir kita.

Iš opozicijos vienintelis liberalsąjūdietis Raimondas Plikšnys kėlė klausimą, kodėl Š. Laužiko ataskaitoje nė neužsiminta apie Vyriausybės atstovės Klaipėdos apskrityje Kristinos Vintilaitės teikimus dėl įstatymams prieštaraujančių rajono administracijos sprendimų ir direktoriaus įsakymų. Jam taip pat rūpėjo sužinoti, ar Šilutėje bus atsižvegta į Aukščiausiojo teismo nutartį dėl atliekų tvarkymo.

O opozicijos lyderis Arvydas Jakas tiesiog pareiškė, kad Tarybos mažuma nutarė nepritarti direktoriaus ataskaitai. Bet jų balsų buvo per maža – 12 balsų “už” (10 tarybos narių nebalsavo) Šilutės r. savivaldybės administracijos direktoriaus ataskaita buvo patvirtinta.

Pastaraisiais metais Š. Laužikas buvo oponentų nuolat ujamas dėl galimai neskaidrių viešųjų pirkimų, galimo piktnaudžiavimo tarnyba, rajono tarybos narių nuomonės nepaisymo.

3 skaitytojų komentarai
žinovas 2010 balandžio 30d., 17:2484.32.215.23
O juk viskas buvo ne taip suplanuota… Kažin kiek Šarui kainavo opozicijos malonė?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 0

Atsakyti

Jonas Jaunius 2010 gegužės 4d., 13:18195.182.76.59

O juk tas, kas sakosi jog žino, kad viskas buvo suplanuota ne taip (įdomu kaip?), turi žinoti ir visa kita (arba žino pas ką pasiklausti): kiek kainavo ir ar kainavo; kodėl opozicija per esminius (politiniu požiūriu) balsavimus nesugeba susirinkti (kokie kriterijai lemia, kad kažkur kitur yra svarbiau…). Panašu, kad opzicija kritikuoja tik dėl akių, nes netgi konkrečių pastabų direktoriaus ataskaitai nebuvo.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 1

Atsakyti

Edvardas Vitkauskas 2010 gegužės 5d., 11:0878.61.121.83

Formaliai rajono tarybos nariai yra pasiskirstę į valdančiąją daugumą (pozicija) ir mažumą arba opoziciją, tačiau realybėje išskirčiau tris grupes – dar viena dalis tarybos narių- laisvai priimantys savo sprendimus ir dažniausiai vengiantys viešai save priskirti vienai ar kitai pusei.
Kada taryboje svarstomi esminiai klausimai turintys įtakos politikų postams, jų interesų sferom, suveikia visi valdžios “įtakos” svertai, kuriais gudriau naudojasi valdančiosios daugumos lyderis.

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą