Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės darbiečiai liko su nosim

Publikuota: 2010 balandžio 30 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

S. Stankevičius. (O. Lidžiaus nuotr.)S. Stankevičius. (O. Lidžiaus nuotr.)

Darbo partijos Šilutės skyriaus pirmininkui, Šilutės r. savivaldybės tarybos nariui Sauliui Stankevičiui nepavyko savo įmonės vadybininkės įtaisyti į administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas. Tuo pasirūpino Tarybos opozicija.

Nežinia, kaip einasi S. Stankevičiaus verslas – Šilutėje jis valdo kelias įmones, – tačiau vietinės reikšmės politikoje tai jam tikrai ne kaip sekasi tvarkytis: po praeitų rinkimų Darbo partijos skyriaus į Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojus deleguota Regina Virginija Kondratavičienė nepakluso partijos skyriaus tarybai, todėl buvo pašalinta iš partijos, bet liko dirbti Savivaldybėje. Pernai rudenį pats S. Stankevičius prarado Tarybos Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininko pareigas. Šį pavasarį pas valstiečius liaudininkus perėjo jo bedražygis Taryboje Georgijus Čvanovas (prieš tai buvo sustabdyta jo narystė Darbo partijoje). O dabar dar Tarybos mažuma (opozicija) sugebėjo užkirsti kelią S. Stankevičiui įtaisyti savo darbuotoją, UAB “Neringos kelias” vadybininkę Idą Vasiljevienę į laisvas antrojo Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo pareigas.

Ida VasiljevienėKetvirtadienio posėdyje dėl I. Vasiljevienės paskyrimo į politinio pasitikėjimo pareigas opozicijos atstovai balsavo kojomis – išėjo iš posėdžių salės, – todėl neliko kvorumo, ir Tarybai neliko nieko kita, kaip balsavimą dėl naujo administracijos direktoriaus pavaduotojo paskyrimo atidėti iki kito posėdžio.

Tarybos opozicija savo demaršą aiškina tuo, kad tarybos nariams nebuvo suteikta galimybės į aukštas pareigas Savivaldybėje deleguojamos kandidatūros apsvarstyti komitetuose.

Kitas eilinis Šilutės r. savivaldybės Tarybos posėdis bus rengiamas po mėnesio.

3 skaitytojų komentarai
... 2010 balandžio 30d., 11:1278.61.46.95
vaiku darzelis

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 5 Thumb down 3

Atsakyti

''Gerbėja '' 2010 gegužės 8d., 20:4486.100.107.147

Tik ne Ida,marionete S.Stankevičiaus,taip ir bandoma įkišti kad verslai klestėtu ir sau naudos turėtu.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 2

Atsakyti

Jonas 2011 balandžio 27d., 12:2684.46.184.213

Tik jauniems žmonėms, veržliems, kaip Ida dirbti Savivaldybės struktūrose. Pensininkų landsbergininkų, brazauskininkų era jau seniai ištirpo jaunų žmonių jūroje. Tik už Idą.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą