Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

A. Balčytis pasuoja

Publikuota: 2013 liepos 25 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Šilutės rajono savivaldybės mero pavaduotojo Algirdo Balčyčio prašymu sprendimo projektas dėl jo darbo užmokesčio patvirtinimo ir vėl buvo išbrauktas iš Tarybos darbotvarkės.

Tikėtina, kad A. Balčytis vicemero pareigose visuomeniniais pagrindais darbuosis dar bent iki kitų metų pradžios.

Tai jau antras kartas šią vasarą, kai socialdemokratas mero pavaduotojas savo noru (?) atsisako jo taip geidžiamo atlyginimo.

Prieš mėnesį opozicinė Darbo partijos frakcija Taryboje buvo pateikusi sprendimo projektą dėl darbo užmokesčio patvirtinimo A. Balčyčiui. Tačiau pastarojo prašymu tas sprendimo projektas buvo išbrauktas iš birželio 27 d. posėdžio darbotvarkės. Šiandien scenarijus pasikartojo. Skirtumas tik tas, kad dabar sprendimo projektą buvo pateikusi Tarybos socialdemokratų frakcija, ir vicemero viešai deklaruojami atlyginimo atsisakymo motyvai buvo jau kitokie.

Prieš mėnesį A. Balčytis Šilutės žiniasklaidos darbininkams aiškino, kad jo atlyginimas pirma turi būti „subalansuotas“ su Savivaldybės biudžetu, o tik paskui reikėtų svarstyti dėl jo patvirtinimo, o šiandien jis tvirtino, kad norėtų, jog atlyginimas jam būtų skirta bendru sutarimu. „Dabar vieni – už, kiti – prieš. Nenoriu, kad dėl manęs kiltu erzelis. Noriu bendro sutarimo,“- sakė po posėdžio vicemeras.

A. Balčyčiui buvo siūloma patvirtinti 3779 litų dydžio mėnesinį darbo užmokestį (plius 1771 Lt socialiniam draudimui) nuo šių metų rugpjūčio 1 d.

Iki metų galo būtų reikėję beveik 28 tūkst. Lt.

Savivaldybės šių metų biudžete pinigų vicemero darbo užmokesčiui nėra numatyta, todėl, jeigu A. Balčytis nebūtų savo noru (?) atsisakęs atlyginimo, o Taryba būtų jį patvirtinusi, kažkam kitam – kultūrai, švietimui, sportui arba dar kam nors – būtų tekę sumažinti finansavimą 27 750 Lt.

Susiję str.: „Ar Šilutės vicemeras nusipelnė gyventi dar geriau?“

2 skaitytojų komentarai
:) 2013 liepos 25d., 20:4678.61.57.176
Nei jis pasuoja nei ką. Darosi reklamą diedas ir tiek. Gal kiek grubokai, kolegų sąskaita, bet jie patys kalti, kad taip kvailai atrodo – nepasimoko. Pirma apkvailino opoziciją, socdemų vardu pasižadėdamas sudaryti sąjungą su ja. O dabar apkvailino saviškius, socialdemokratus. Nors tokie jie jam ir saviškiai (gal panašiai metai, kaip susiženijo). Atsikeršijo už tai, kad neledo kandidatuoti į skyriaus pirmininkus. Grąžiai išdūrė – frakcija teikia pasiūlymą, o frakcijos narys Algirdas atsisako šio siūlymo, tarsi nebūtų galėjęs atsisakyti frakcijoje, o gal nežinojo apie tokį pasiūlymą :) .
Na, o dabar, reikia manyti, po mėnesio kaulins, kad teiktų merė tą sprendimą dėl jo atlyginimo. Įdomu ar ši sutiks. Praeis mėnesis (gal du) ir pamatysim. Nesinori tikėti, kad lauks naujų metų, nors tam laikotarpiui jau visus įtikino :)
Rek monyt – pavyks.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 4

Atsakyti

Taip, 2013 liepos 26d., 14:0978.61.35.108
politinės atgyvenos, sovietinės griuvenos, rinkėjų niekaip iš savivaldos olimpo neišspiriamos, toliau sėkmingai auginasi ‘altruisto” karūnas… Pasavimu čia nekvepia. Heroizuojasi tušiagarbis, ir tiek. Pamanykit – merės pavaduotojas aukoja savo privačią naudą dėl mūsų, rinkėjų interesų…Mes ką -patiklumo analfabetai?…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą