Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Vokiečiai toliau remia Pamario krašto vaikus

Publikuota: 2013 liepos 19 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Šilutės r. savivaldybės nuotr.Šilutės r. savivaldybės nuotr.

Šilutės rajono savivaldybės merė Daiva Žebelienė susitiko su Emmericho (Vokietija) – Šilutės draugijos atstovais, praneša Savivaldybės administracijos Komunikacijos skyrius.

Susitikime dalyvavo Vokietijos Emmericho draugijos pirmininkas Alfredas Bartminnas (Bartminn) su žmona, Emmericho-Šilutės draugijos Šilutės skyriaus vadovė Rita Užgalienė, Vaiko teisių apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Vilija Kuznecova. Ši draugija jau aštuntus metus dovanoja vasaros poilsį socialiai remtiniems vaikams.

Vokietijos Emmericho draugijos pirmininkas Alfredas Bartminnas su žmona dėkojo už priėmimą, džiaugėsi puikia tradicija ir įteikė 1000 eurų, kurie skirti apmokėti 8 socialiai remtinų vaikų poilsiui prie jūros.

Vaikų teisių apsaugos skyriaus vyriausioji specialistė Vilija Kuznecova padėkojo vaikų ir jų tėvelių vardu už paramą ir galimybę vaikams patirti neišdildomų įspūdžių, susirasti draugų, plėsti akiratį, o kai kuriems pirmą kartą gyvenime pamatyti jūrą. Visada stengiamasi paremti vaikus iš skirtingų šeimų ir kasmet vis kitiems vaikams suteikti galimybę pailsėti prie jūros.

Svečiai tikisi, kad ateityje rėmimo programa nenutrūks, tik gali keistis jos forma ir finansavimo šaltiniai. Taip pat pasidžiaugė, kad pavyko susitarti dėl 25-ojo jubiliejaus proga2015 m. Emericho mieste organizuojamos parodos apie Šilutę. Emericho draugijos pirmininkas A. Bartminnas pakvietę Merę atvykti ir atidaryti parodą.

Merė, įteikdama atminimo dovanėles, padėkojo svečiams už kvietimą, paramą ir suteikiamas galimybes mūsų Savivaldybės vaikams.

Savivaldybės administracijos Komunikacijos skyriaus inf.

Rašyti komentarą