Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

K. Šveikauskienė išeina

Publikuota: 2009 gruodžio 29 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Nuo sausio 1 d. K. Šveikauskienė (dešinėje) palieka Savivaldybę. (O. Lidžiaus nuotr.)Nuo sausio 1 d. K. Šveikauskienė (dešinėje) palieka Savivaldybę. (O. Lidžiaus nuotr.)

Sulig šių metų pabaiga baigiasi ir Kristinos Šveikauskienės darbas valstybės tarnyboje – Šilutės r. savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėja išeina į pensiją.

Socialinės paramos skyriui K. Šveikauskienė vadovauja nuo 1999 metų. Per šį dešimtmetį vedėja skyrė daug dėmesio ir pastangų ne tik tiesioginėms pareigoms, bet ir darbui su socialinę veiklą rajone plėtojančiomis nevyriausybinėmis organizacijos.

K. Šveikauskienės rūpesčių prieš kūrį laiką buvo įkurta Šilutės rajono socialinių darbuotojų asociacija, kurios veikla šios srities specialistus ir socialinius partnerius dar labiau sutelkė bendram darbui.

Pažymėtina, kad pastaraisiais metais K. Šveikauskienės vadovaujamas skyrius buvo minimas kaip vienas geriausiai dirbančių Savivaldybės administracijos padalinių.

Oficialiai nepatvirtintais duomenimis, Šilutės r. savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjo pareigas nuo kitų metų pradžios ketina užimti Alvidas Šimelionis, Klaipėdos apskrities viršininko administracijos Socialinių reikalų, švietimo ir kultūros departamento direktorius.

Rašyti komentarą