Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Tarybos liberalai: rezervų pigiau vežti mokinius tikrai yra

Publikuota: 2013 birželio 27 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

Šilutės autobusų parko nuotr.Šilutės autobusų parko nuotr.

Šilutės rajono savivaldybės tarybos liberalų frakcija, kartu su Savivaldybei pavaldžios UAB „Šilutės autobusų parkas“ vadovybe išnagrinėjusi šios įmonės veiklos rodiklius ir tolesnės veiklos perspektyvas, teigia, kad galimybių palengvinti finansinę naštą Savivaldybei, mažinant jos išlaidas lengvatinių keleivių vežimui, tikrai galima rasti.

Esą tereikia iš dalies atnaujinti autobusų parką, įsigyjant mažesnių, ekonomiškesnių transporto priemonių, ir sutvarkyti kai kuriuos vadybos reikalus.

Liberalų frakcijos pirmininko Edvardo Vitkausko manymu, deramai sutvarkius įmonės ūkį, Savivaldybės išlaidas lengvatinių keleivių vežimui būtų galima sumažinti iki pusės milijono litų per metus.

„Šilutės autobusų parko“ bendrovės direktorius Artūras Stonkus sutinka, kad rezervų visada reikia ieškoti, tačiau, anot jo, tai ne vienos valandos, ne vieno pokalbio reikalas. „Reikia viską gerai pasverti ir paskaičiuoti, nes vien tik gerų norų neužtenka, – sakė telefonu įmonės vadovas. – Bet visų pirma reikėtų pradėti nuo atsiskaitymo už atliktą darbą…“

Tarybos liberalai teigia, kad tokiai „Šilutės autobusų parko“ bendrovės veiklai, kokia ji yra dabar, jie nepritarsiantys. Politikai paprašė A. Stonkaus parengti įmonės tolesnės veiklos viziją.

Anot A. Stonkaus, dabar lengvatinių keleivių vežimas Savivaldybei per metus atsieina apie 2 mln. Lt .

2 skaitytojų komentarai
:) 2013 birželio 27d., 13:2588.119.253.65

Pagaliau sulaukėme tikros Šilutės tarybos narių veiklos.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 3

Atsakyti

Šilutiškis 2013 birželio 27d., 14:385.20.108.184
Iš principo visas savivaldybių paslaugas būtų galima teikti kur kas pigiau. Jei tik įstaigos susivoktų, kad gyvena ne iš niekeno pinigų, o iš mokesčių mokėtojų sumokėtų mokesčių. Kuo prasčiau dirba savivaldybių įstaigos, tuo didesnių lėšų jos reikalauja. Kuo daugiau pinigų joms išlaikyti reikia, tuo didesniais mokesčiais apkraunami mokesčių mokėtojai. Logiška, Watsonai, kaip pasakytų žymusis detektyvas.

Būtina dar ir dar kartą priminti visiems, kad savivaldybių įstaigos, kurios įvairiausias paslaugas gyventojams teikia yra finansuojamos tų pačių gyventojų t.y. mokesčių mokėtojų lėšomis t.y. per sumokėtus mokesčius patekusius į savivaldybės biudžetą.

Jei dauguma panašių paslaugų būtų privatizuotos, jos mokesčių mokėtojams kainuotų kur kas pigiau. O ir dirbtų panašiose įstaigose per pus mažiau žmonių. Žodžiu, gyventojai turėtų atidžiau stebėti kaip leidžiami jų (mūsų) sumokėti mokesčiai ir kokio lygio paslaugos iš savivaldybės mes gauname.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 6 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą