Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės gražintojai išaugo iš sauskelnių

Publikuota: 2009 gruodžio 29 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

Šilutės gražintojai po talkos senosiose miesto kapinaitėse šį rudenį. (O. Lidžiaus nuotr.)Šilutės gražintojai po talkos senosiose miesto kapinaitėse šį rudenį. (O. Lidžiaus nuotr.)

Pirmadienį, gruodžio 28 d., asociacija “Šilutės gražinimo draugija” kukliai paminėjo savo veiklos 2 metų sukaktį.

Vienų vertinimu, Šilutės gražinimo draugija – viena aktyviausių visuomeninių organizacijų Šilutėje. Kitų -  kai kurių tos pačios draugijos narių nuomone, per tuos dvejus metus buvo galima nuveikti žymiai daugiau. Tačiau visi, – bent jau tie, kurie domisi, kas vyksta Šilutės bendruomenės gyvenime, – vertina šios draugijos narių pastangas švarinti ir gražinti miesto aplinką.

Ypač aktyvi draugija buvo šiemet: be įprastų talkų senosiose miesto kapinaitėse ir Šyšos upės bei jos pakrančių švarinimo akcijų Šilutės gražintojai vasarą surengė ir pilietinę akciją “Šyša – mūsų upė”. Ja buvo siekiama atkreipti vietos valdžios, aplinkosaugininkų, miesto pramonininkų ir gyventojų dėmesį į Šyšos upės užterštumo problemą.

Nederėtų pamiršti ir kitų draugijos pasiekimų. Pavyzdžiui, Šilutės gražintojų pastangomis buvo pakeistas koplytėlės stogas senosiose miesto kapinaitėse, su R. Jurjono įmonės ir UAB “Šilutės butų ūkis” pagalba ten pat pradėta tvarkyti išlaužytas kapaviečių tvoreles, suformuotas sklypas skverui prie pagrindinės miesto Lietuvininkų gatvės, tarp muziejaus ir Kredito unijos.

Gruodžio 28 d., minėdami savo veiklos 2 metų sukaktį, Šilutės gražinimo draugijos nariai ne tik pasidžiaugė nuveiktais darbais, bet ir aptarė ateinančių metų veiklą.

Vienas pirmųjų kitų metų darbų – tai sutarties su Šilutės pirmąja gimnazija dėl bendradarbiavimo tvarkant miestą pasirašymas. Sutarties metmenys aptarti pastarojo susirinkimo metu su gimnazijos bendruomenės tarybos pirmininko pavaduotoju, mokytoju Algirdu Geču.

Išsamesnis veiklos planas bus tvirtinamas eiliniame Šilutės gražinimo draugijos narių susirinkime 2010 – jų sausio 7 d.

3 skaitytojų komentarai
senis 2009 gruodžio 30d., 02:2088.216.83.163

Kas uodegą pakels, jei ne pats sau!

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 4

Atsakyti

sbu 2009 gruodžio 30d., 08:36194.126.252.241
Reikai tik sveikinti ir dziaugtis,kad Siluteje yra aktyviu ir mylinciu savo krasta zmoniu.Idomu, ka senis (komentuotojas) yra grazaus nuveikes Miestui.Aplamai sveikinu atsiradus naujam e-laikrasciui,kurime galima perziureti naujausias zinias is miesto gyvenimo,o ne tik kriminalines zinios.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 5 Thumb down 0

Atsakyti

edward's 2009 gruodžio 31d., 13:0578.59.139.89

noreciau pakviesti SENĮ į miesto gražinimo talkas,
parašyk vardedvard@one.lt,
pažadu informuti apie visas talkas kurios vyks..

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą