Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

V. Pozingis grįžta(?)

Publikuota: 2013 balandžio 25 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

V. Pozingis. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)V. Pozingis. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Pernai vasarą iš Šilutės rajono savivaldybės mero pareigų į Tarybos opoziciją nustumtas Virgilijus Pozingis vėl stovi prie rajono valdžios durų: vyksta derybos dėl Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (toliau – LVŽS) atstovų Taryboje prisijungimo prie valdančiajai daugumai priklausančios socialdemokratų frakcijos.

To neneigia nei Lietuvos socialdemokratų partijos (toliau – LSDP) Šilutės skyriaus pirmininkas, Savivaldybės direktoriaus pavaduotojas Alvidas Šimelionis, nei LVŽS skyriaus lyderis V. Pozingis.

Tuo tarpu vienas iš Šilutės socialdemokratų lyderių, Savivaldybės mero pavaduotojas Algirdas Balčytis vis dar bando įtikinti, kad nevyksta nieko panašaus. „Aš pirmą kartą girdžiu, – teigė telefonu vicemeras, pridurdamas, kad galbūt kažkas tik paleido tokias kalbas. – Šnekėti daug galima, bet tokių sumanymų nėra“…

V. Pozingio teigimu, apie kokį nors valdžios postų perdalijimą, žaliesiems valstiečiams prisijungus prie socdemų frakcijos, niekas nekalba. Esą jis tenorintis aktyviau dalyvauti formuojant tolesnę Tarybos veiklą.

„Aptarsim, kokia veikla bus Taryboje. Vien tam, kad jungtis prie valdančiosios koalicijos – tikrai ne. Norisi, kad kažkas vyktų, nes dabar valdžios veiklos nesimato,“ – sakė telefonu V. Pozingis.

Anot A. Šimelionio, derybos su LVŽS atstovais Taryboje dėl pastarųjų atėjimo į LSDP frakciją vyksta jau seniai, nuo tada, kai žalieji valstiečiai „nukraujavo“, A. Čeponiui ir J. Sauspreškiui perėjus pas „darbiečius“, ir Taryboje liko tik dviese – V. Pozingis ir Genovaitė Kimbrienė.

A. Šimelionis patvirtino V. Pozingio žodžius, kad derybose nekalbama apie jokius valdžios postus. „Jie nori būti Taryboje su socialdemokratais, ir daugiau nieko,“ – teigė telefonu LSDP Šilutė skyriaus pirmininkas.

Šilutės r. savavaldybės merė Daiva Žebelienė sako girdėjusi apie bendrus socdemų ir žaliųjų valstiečių pasitarimus, tačiau, anot jos, kažin ar toks susijungimas gali įvykti.

„Esame stipri koalicija, todėl nėra būtinybės ją didinti. Nebent (jie) turi kitokių tikslų, – sakė telefonu D. Žebelienė. – Kita vertus, yra koalicijos susitarimas, kad apie kažkokias permainas frakcijose turi būti informuojami visi koalicijos partneriai. Tokios informacijos kol kas neturime. Todėl, mano manymu, reikia išlaukti“.

Šilutės socdemai su žaliaisiais valstiečiais prie derybų stalo žada grįžti po rytdienos Tarybos posėdžio.

Dabar Savivaldybės valdančiąją koaliciją sudaro 16 Tarybos narių.

3 skaitytojų komentarai
Kazys 2013 balandžio 24d., 12:4988.118.206.20
O ar nebus taip kad, kokie du veikėjai bus patraukti iš valdančiosios ir jų vietą atlekia žalieji? Gi kaip pozingis dirbs su tais dėl kurių neteko mero posto? Dumajiem fiedia dumajiem

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 20 Thumb down 4

Atsakyti

Joo 2013 balandžio 24d., 15:5388.118.245.66
Dumajem, dumajem. Dėl lovio viskas galima. Ar ilgai tvertum neėdęs? Šilutėje, gilioje provincijoje viskas įmanoma Gal jau nesenas istorijas pamiršai? Apie rimtą darbą šitam kaime net negalvojama.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 3

Atsakyti

Nuomone 2013 balandžio 25d., 07:2388.119.137.197
Lauzikas, Pozingis, Jakas, Simelionis, Balcytis ir Zebeliene vienoje valtyje hmzzz…. nu jo…. :)

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą