Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Jauni ir smarkūs

Publikuota: 2013 sausio 28 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Prieš dvi dienas įvykusį konkursą į Šilutės savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausiojo specialisto – jaunimo ir sporto reikalų koordinatoriaus pareigas pralaimėjęs Kęstutis Gabšys šiandien apskundė Savivaldybės administracijos direktoriui Raimundui Ambrozaičiui.

K. Gabšys Šilutėje gyvena nuo praėjusios vasaros. Jis atsikėlė iš Klaipėdos ir, kaip pats teigia, čia kuria savo verslą.

Savivaldybėje surengtame konkurse jaunimo ir sporto reikalų koordinatoriaus pareigoms užimti dalyvavo trys pretendentai. Aukščiausią įvertinimą gavo šiose pareigose šiuo metu laikinai dirbanti buvusi Šilutės kultūros ir pramogų centro vadybininkė Rimantė Vitkauskaitė, o K. Gabšys liko antras.

Manydamas, kad konkurse iš jo buvo reikalaujama daugiau žinių ir situacijos Šilutės rajone išmanymo nei reikia, K. Gabšys pasinaudojo teise apskųsti konkursą.

Savivaldybės administracijos direktoriui R. Ambrozaičiui adresuotame skunde K. Gabšys prašo „sustabdyti konkurso vykdymo procedūras, atstatyti pažeistas jo teises, taip pat pateikti medžiagą, kuri reikalinga konkurso rezultatus skundžiant teisme“.

Konkurso komisijos pirmininkas, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Šimelionis tvirtina, kad nei K. Gabšio, nei kurio nors kito konkurso dalyvio teisės nebuvo pažeistos.

„Po konkurso aš pats pagyriau jį, kad gerai pasiruošė konkursui, kad neblogai išmano įstatymus. Tačiau jo pasirodymas konkurse nebuvo pats geriausias, geresnių už jį buvo ir sprendžiant testą,“ – teigė telefonu A. Šimelionis.

R. Ambrozaitis penktadienį po pietų teigė, kad K. Gabšio skundą gavo vos prieš kelias minutes, todėl kokių nors išvadų kol kas negalintis daryti. „Pirma reikia gerai išnagrinėti skundą ir konkurso protokolą, tik tuomet bus galima pasakyti, ką toliau darysime,“ – sakė telefonu administracijos direktorius.

5 skaitytojų komentarai
V. G. 2013 sausio 25d., 17:1331.172.30.3
Šaunuolis Kęstai, reikia ginti savo teises.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 4

Atsakyti

Perestukinas 2013 sausio 25d., 17:1878.61.210.214
Gal mieli savivaldybes klerkai galetu paviesinti mineto konkurso klausimus ir MES visi galetume pasitikrinti savo kompetencija?

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 0

Atsakyti

silutiskis 2013 sausio 25d., 18:1578.61.227.84
Butu idomu visi simtas klausimu

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 0

Atsakyti

Rasa 2013 sausio 25d., 20:305.20.108.101
Kokius darbus nuveikė laikinai dirbanti Rimantė ? Jaunimui reikalingas aktyvus, energingas , uždegantis žmogus o ne mieganti gražuolė neišeinanti iš savo kabineto.Savivaldybės atstovams reikalingas paklusnus ir jiems lojalus narys. Ir komisijoje turėtų dalyvauti jaunimo bendruomenių nariai. Dar prieš konkursą ėjo kalbos ,kad laikina vieta Rimantei taps nuolatine. Pasitvirtino.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 7

Atsakyti

jep 2013 sausio 26d., 18:1095.116.16.82
200 proc., kad ta vieta ja seniai buvo ruosta panelei….sveikinu, kad apskunde, nors tas darbas sito nevertas.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 7 Thumb down 6

Atsakyti

Rašyti komentarą