Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

alfa.lt: R. Žemaitaitis nebebus siūlomas į ministro postą?

Publikuota: 2012 lapkričio 30 Kategorija: Aktualijos, Iš'spaudos

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Neoficialiais Alfa.lt duomenimis, Remigijaus Žemaitaičio, kaip būsimo vidaus reikalų ministro, kandidatūrai nepritaria prezidentūra.

R.Žemaitaitis Alfa.lt sakė pirmą kartą girdintis, kad jo kandidatūrai kažkas nepritaria, o juo labiau prezidentūra. „Esu pakviestas į prezidentūrą ateinantį pirmadienį kaip kandidatas į ministrus. Niekas kvietimo kol kas neatšaukė, todėl manau, kad gandai perdėti“, – sakė jis.

Tačiau „tvarkietis“ teigė nenustebsiąs, jei ministru netaps. Tik jis tai sieja su netikėta jo bendrapartiečio Juliaus Veselkos mirtimi. J.Veselka turėjo tapti Seimo Ekonomikos komiteto pirmininku. Jam mirus, šis postas liko neužimtas.

„Dabar tinkamiausi iš mūsų partijos yra du kandidatai. Tad visai gali būti, kad man siūlys tapti komiteto pirmininku. Juo turi būti Seimo narys, o ministras gali būti ir žmogus iš šalies. Jei reikės, liksiu Seime“, – Alfa.lt sakė R.Žemaitaitis. Jis pridūrė kad šeštadienį į susitikimą rinksis partijų lyderiai ir vienas iš svarbiausių klausimų turėtų būti Ekonomikos komiteto pirmininko kandidatūros svarstymas.

Skaityti daugiau…

“Šilutės ETA Žinios” rašė: “Seimo narys R. Žemaitaitis: „Pinigai valdo Lietuvą“”

Susiję: delfi.lt: “Tvarkiečiai“ ieško kito vidaus reikalų ministro, R.Žemaitaitis siūlomas nebus”,
lrytas.lt: “Po J. Veselkos mirties – nauji „tvarkiečių“ manevrai”

Ne į temą

Automobilių parkavimo ypatumai Šilutėje.

……………………………………………………………………………………………………………………………………..

Oresto Lidžiaus nuotr.

7 skaitytojų komentarai
Egis 2012 lapkričio 30d., 12:4978.61.50.150
Veršeliu nebliovęs, jaučiu nebaubsi. Užmiršo tas vaikinas šią liaudies išmintį. Vias jo teisinis patyrimas – dirbo advokato padėjėju. O ar prisimenate dar kaip prieš kurį laiką Šilutės spaudoje Žemaitaitis davė suprasti, jog kaip teisinką jį į pagalbą kviečiasi berods pats Šveicarijos prezidentas ar tos šalies Vyriausybė. Reikėtų jam dar tėvo kavinėje padirbėti…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 36 Thumb down 9

Atsakyti

A.E 2012 lapkričio 30d., 14:3688.119.253.65

Visai be reikalo bandot ,,pastatyti į vietą” jauną žmogų.
Remigijus Žemaitaitis jaunas ir sparčiai augantis politikas – tai daugiau negu akivaizdu. Taip, kartais pasikarščiuojantis ir pasakantis ,,per daug”.
Bet gal taip ir geriau? …
Rinkimų metu jam parodytas labai didelis pasitikėjimo indeksas – vadinasi, tuo vadovaujantis, jis atitinkamai ir turi šį ,,pasitikėjimą realizuoti”. O kokioje pozicijoje jis tai padarys – ne taip labai ir svarbu. Kur kas svarbiau, kad nori tai daryti ir, atrodo, gali.
Kita vertus, kiekvienoje partijoje yra tam tikra konkurencija…
Sėkmės.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 23

Atsakyti

pagėgiškis 2012 lapkričio 30d., 16:5878.61.50.150
Išgirdome dar įdomesnę žinią – vadovaus Ekonomikos komitetui. Šiaip tai gaila, kad netaps Vidaus reikalų ministru. Kokį žmogų prarandame! Kokios viltys nemunais nuplaukia – Komskis Seimo pirmininko pavaduotojas, Žemaitaitis – Vidaus reikalų ministras, Švinius – pasienio kriminalinės tarnybos viršininkas…

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 25 Thumb down 5

Atsakyti

Anevas 2012 lapkričio 30d., 19:3878.61.237.27
Remigijus Ž.geras politikas kokias pareigas užims, šaunu.Čia pagėgiškiai nenonorėkit kad Švinius dirbtu pasienio kriminalinės tarnybos viršininku!Čia jums kaip tys komskiai viename,jis žodžio laikosi,nardytumėte per Nemuną,ir mokesčius valstybei sumokėtumėte.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 2

Atsakyti

Nepartinis 2012 lapkričio 30d., 21:0688.118.191.58
Na vidaus reikalų ministras dar pusę bėdos, maišyštusi kaip š… po marškinius,juk ten niekas nedirba, bet jei ekonomikos tai jau amen.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 7

Atsakyti

neišsilavinęs 2012 gruodžio 1d., 00:1678.61.23.164
Taip jis kalbėjo 2012 liepos 30. Na tikras pranašas. Kad tik greičiau išsipildytų jo pranašiški žodžiai apie seimo paleidimą. Na, Remigiukas turbūt mažai pinigų beturi, kad vidaus reikalų ministro portfelis išsprūdo iš rankų.
„Pinigai valdo Lietuvą, – tvirtino Seimo narys R. Žemaitaitis, – nes kas turi pinigų, tas šiandien ir muziką užsako. Ir pasižiūrėkite, kodėl sako, su kiekvienais rinkimais Seimas vis baisesnis, vis neįdomesnis ir vis nykesnis? (….)
Ir šie Seimo rinkimai, manau, bus panašūs. Tik viliuosi ir tikiu, ir manau, kad taip ir bus, kad po metų jis bus paleistas, nes tokios konjunktūros, kokios dabar yra daromos Seime, ir koalicijos, kokios yra formuojamos, jos neišdirbs daugiau kaip metus. Nes finansiniu pagrindu kuriama koalicija ilgai dirbti negali. Nes aš puikiai matau, kas vyksta, ir finansai kokie metami – finansinės grupuotės finansuoja…“
Ir taip toliau, ir panašiai.
R. Žemaitaičio žodžiais tariant, šis bardakas Lietuvoje baigsis, kai žmonės taps sąmoningi ir į rinkimus ateis balsuoti bent 80 proc. rinkėjų, o politinių partijų, besivaržančių dėl vietos prie didžiojo lovio sumažės iki dviejų – trijų.“(publikuota 2012 liepos 30 eta Žiniose.)

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 4

Atsakyti

Orestui 2012 gruodžio 1d., 18:1978.61.57.176
Orestai, gal galėtum pakartotį liepos 30d publikaciją. Nejau išties taip pranašiškai buvo pastebėta?!
Jei taip – Remigijus labai atviras žmogus.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 4

Atsakyti

Rašyti komentarą