Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

R. Ambrozaitis įtvirtino savo pažiūras

Publikuota: 2012 lapkričio 22 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

R. Ambrozaitis tapo Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio nariu. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)R. Ambrozaitis tapo Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio nariu. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Raimundas Ambrozaitis įstojo į Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio (toliau – LRLS) partiją.

R. Ambrozaičio prašymas priimti jį į Liberalų sąjūdį buvo svarstomas šios politinės partijos Šilutės skyriaus tarybos posėdyje šį trečiadienį, ir jo kandidatūrai buvo pritarta.

R. Ambrozaitis, nors jis niekada neslėpė, kad yra liberalių pažiūrų, anaiptol, pasitaikius progai, viešai jas deklaruodavo, iki šiol oficialiai nepriklausė jokiai politinei jėgai, ir į Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojus po 2011 – tųjų savivaldos rinkimų buvo liberalsąjūdiečių deleguotas kaip nepartinis asmuo. Šių metų vasarą, po valdžios perversmo Šilutės r. savivaldybėje, R. Ambrozaitis buvo paaukštintas pareigose – Savivaldybės taryba jį paskyrė administracijos direktoriumi.

Imponuoja LRLS ideologijos tvirtumas

Savivaldybės administracijos direktorius, paprašytas pakomentuoti, kas gi jį paskatino susieti savo ateitį būtent su šia liberalia politine partija, teigė, kad jį su LRLS pirmiausia sieja bendros pažiūros. Be to, anot R. Ambrozaičio, ši partija yra rimta, turinti tvirtą ideologiją ir nesiblaškanti politiniuose vėjuose.

Kita vertus, anot R. Ambrozaičio, eidamas tokias pareigas Savivaldybėje kaip jo, nors ir būdamas partijos deleguotu asmeniu, bet neturėdamas partinio statuso, ne visada gali kalbėti partijos vardu – tik savo. Dabar gi, tapęs visaverčiu LRLS nariu, jis tikisi, kad ir pats galės labiau prisidėti prie liberalių idėjų sklaidos bei įgyvendinimo krašte.

Priėmė išskėstomis rankomis

Edvardas Vitkauskas

Edvardas Vitkauskas

LRLS Šilutės skyriaus pirmininkas, Savivaldybės tarybos narys Edvardas Vitkauskas neslepia pasitenkinimo tokiu R. Ambrozaičio apsisprendimu.

„Į savo partijos skyrių bet ko nepriimame. Kiekvienas kandidatas, ypač einantis aukštas pareigas valstybės tarnyboje, yra atidžiai „filtruojamas“. Šį filtrą perėjo ir R. Ambrozaitis, – teigė telefonu E. Vitkauskas. – Įsitikinome, kad jis atitinka visus mūsų kriterijus, ir juo pasitikime. Matosi, kad ir jis pasitiki mumis. Todėl džiaugiamės, kad šis žmogus atėjo pas mus“.

LRLS skyrius, pasak E. Vitkausko, su R. Ambrozaičio atėjimu į partiją sieja ir platesnes galimybes realizuoti savo programines nuostatas – įsipareigojimus rinkėjams Šilutės rajono savivaldybėje.

Beje, tokiu pat keliu kaip R. Ambrozaitis į LRLS partiją atėjo ir dabar jau laikinasis teisingumo ministras Remigijus Šimašius. Pastarasis ministro karjerą irgi pradėjo kaip nepartinis ir tik po dvejų metų apsisprendė savo tolesnę politinę veiklą susieti su jį į Vyriausybę delegavusiu Liberalų sąjūdžiu.

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Rašyti komentarą