Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės valdžios oponentai galanda kirvius

Publikuota: 2010 kovo 25 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

A. Balčytis (iš kairės), A. Jakas ir R. Plikšnys gąsdina Šilutės r. merą interpeliacija. (O. Lidžiaus nuotr.)A. Balčytis (iš kairės), A. Jakas ir R. Plikšnys gąsdina Šilutės r. merą interpeliacija. (O. Lidžiaus nuotr.)

Trečiadienį Šilutės r. savivaldybėje surengtos spaudos konferencijos metu rajono tarybos opozicijai priklausančių frakcijų vadovai pareiškė, kad imsis rengti interpeliaciją rajono merui Virgilijui Pozingiui, jeigu pastarasis artimiausiu metu nepateiks savo įvertinimo dėl galimai neskaidrios administracijos direktoriaus Šarūno Laužiko veiklos.

Savo nepasitenkinimą Šilutės rajono valdžios darbu vietos žurnalistams liejo Liberalų ir centro sąjungos Šilutės skyriaus pirmininkas, Tarybos opozicijos lyderis Arvydas Jakas, Lietuvos liberalų sąjūdžio atstovas Raimondas Plikšnys ir Naujosios sąjungos Šilutės skyriaus vadas Algirdas Balčytis.

A. Jakas priminė, kad prieš mėnesį per Tarybos posėdį jis oficialiai pareikalavo iš mero viešo Š. Laužiko veiklos Savivaldybėje įvertinimo (”Šilutės ETA žinios” apie tai rašė straipsnyje “Šilutės valdžios oponentai mosuoja spragilais”). Tačiau lig šiol jo nesulaukta.

Todėl, anot A. Jako, Tarybos opozicija jau kitą savaitę imsis rinkti tarybos narių parašus nepasitikėjimui pačiu meru V. Pozingiu pareikšti, jeigu ketvirtadienio, kovo 25 d., posėdyje pastarasis nepateiks reikalaujamo administracijos direktoriaus veiklos įvertinimo.

Nepasitikėjimo meru procedūrai pradėti reikalinga surinkti bent trečdalį visų Tarybos narių parašų – 9. Tarybos opozicija šiuo metu turi 10 narių.

Pagal Šilutės r. savivaldybės tarybos veiklos reglamentą nepasitikėjimo administracijos direktoriumi klausimą Taryboje gali kelti vienintelis Tarybos pirmininkas – meras. Todėl rajono valdžios oponentai ir reikalauja, kad V. Pozingis tinkamai įvertintų Š. Laužiko veiklą.

Pastarasis įtariamas ne visai skaidria veikla tvarkant Savivaldybės finansus, sudarant sutartis Savivaldybės vardu su kredito įstaigomis ir perkamų darbų bei paslaugų rangovais. Opozicijai nepatinka ir vienašališki sprendimai, kurių vis dar pasitaiko Šilutės r. savivaldybėje.

Priekaištų dėl įstatymų pažeidimų Š. Laužikui turi ir LR Vyriausybės atstovė Klaipėdos apskrityje Kristina Vintilaitė.

Šilutės r. savivaldybės meras V. Pozingis žinią apie politinių oponentų grasinimus jam sutiko labai ramiai.

“Po gerbiamo A. Jako pasisakymo praeitame Tarybos posėdyje aš raštu paprašiau jo sukonkretinti savo reikalavimą, nurodant konkrečius administracijos direktoriaus pažeidimus. Tačiau atsakymo iš jo nesulaukiau, – telefonu “Šilutės ETA žinioms” sakė Šilutės r. meras. – Manau, kad geriausią galimybę įvertinti direktoriaus veiklą Taryba turės, kai jai bus pateikta tvirtinti administracijos direktoriaus 2009 metų veiklos ataskaita. Tačiau, jeigu opozicija jau ruošiasi rinkti parašus nepasitikėjimui manimi pareikšti, – tai tegul renka…”

4 skaitytojų komentarai
mamukas 2010 kovo 24d., 19:4884.32.215.23

Mojavot spragilais, dabar galandat kirvius, o kada vyks lemiamas mūšis?.. Gal, kaip visada ,vyrai susės prie stalo pasidalins grobį ir vėl viskas tekės sena vaga…

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 1

Atsakyti

Audrius Endzinas 2010 kovo 24d., 20:49193.219.60.1

Iki rinkimų liko 11 mėnesių…

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 1

Atsakyti

Tetukas 2010 kovo 25d., 08:1578.61.19.114

Taip, Audriau, jauciasi, kad pradejai vos vos judintis

Įvertink komentarą: Thumb up 1 Thumb down 0

Atsakyti

Edvynas 2010 kovo 25d., 21:3388.118.30.17

Politikai -pamirškit savo ambicijas ir kerštus, laikas negailestingai bėga, rajonui reikia sveikų, gerovę nešančių sprendimų. Jakai- nesiveršk į merus, politinė atmintis egzistuoja. Laužikai – turi trauktis, jau perkoptos visos padorumo ribos; Pozingi- su savo pamokslais netinki merauti, darai nešlovę daugumai, Balčyti – geriau tyliai palaikyk opozicija, tau gal rinkėjai atleis. Kas liko iš neprisidirbusių?- Gečas, Jauniai, 4 iš LiC, Pundzius, Bumblauskiene su Vičium, Liberalsajūdiečiai abu, Bubilienė- margas pulkelis bet nevagys kaip prezidentė pasakytu.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą