Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės tarybos opozicija žada paramą rajono valdantiesiems

Publikuota: 2012 rugsėjo 28 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

V. Pozingis: 'Ne trukdysime jiems dirbti, bet stengsimės pagelbėti'. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)V. Pozingis: 'Ne trukdysime jiems dirbti, bet stengsimės pagelbėti'. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Ketvirtadienio posėdyje pasiskelbusios Šilutės rajono savivaldybės tarybos opozicijos pirmininkas Virgilijus Pozingis teigia, kad opozicija ne kaišios pagalius į valdančiųjų ratus, bet pagelbės jiems dirbti.

Buvęs meras neslepia nusivylimo jį iš aukščiausio Savivaldybės posto šių metų vasaros pradžioje išvertusių politikų veikla. Esą buvo žadėta, kad naujoji rajono valdančioji koalicija dirbs drauge su opozicijoje likusiais tarybos nariais, tačiau per tuos tris mėnesius nieko panašaus nebuvę, – suprask, kad Žebelienės koalicija visus sprendimus priima, nepaisydama oponentų nuomonės, – o kai kurie Tarybos daugumos sprendimai jam – V. Pozingiui kelia tam tikrų abejonių (ar ne tokių pat priekaištų anksčiau dažnai sulaukdavo paties V. Pozingio vadovaujamos koalicijos? – red. pastaba).

Nepaisant to, krašto valstiečių ir žaliųjų lyderis teigia, kad Tarybos opozicija neketina kaišioti pagalių į rajono valdančiųjų ratus, greičiau jau padėsianti jiems dirbti.

„Žiūrėsime, kaip dirba mero institucija ir administracija. Ir ne trukdysime jiems dirbti, bet stengsimės pagelbėti, – teigė telefonu V. Pozingis, – nes mes visada dirbame ne dėl asmeninės naudos, bet viso Šilutės rajono labui“ (? – red. pastaba).

Ketvirtadienį pasiskelbusiai Tarybos opozicijai dabar priklauso keturi Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovai, tiek pat „darbiečių“ ir du „tvarkiečiai“ – iš viso 10 politikų. Prie jų bus siūloma prisijungti ir jokiai politinei srovei kol kas nepriklausančiai buvusiai mero pavaduotojai Stasei Skutulienei.

4 skaitytojų komentarai
šilutiškis 2012 rugsėjo 28d., 12:2281.7.78.91

Citata: „Žiūrėsime, kaip dirba mero institucija ir administracija. Ir ne trukdysime jiems dirbti, bet stengsimės pagelbėti, – teigė telefonu V. Pozingis, – nes mes visada dirbame ne dėl asmeninės naudos, bet viso Šilutės rajono labui“ (? – red. pastaba).
Ar galime tikėti buvusio mero pažadais? Ar Jis visada dirbo viso Šilutės rajono labui?
Surenkime apklausą, kas už buvusio mero pažadą spaudžia žalią, tai yra “liuksą”.
Ačiū tiems kurie balsuos.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 12 Thumb down 53

Atsakyti

Nepartinis 2012 rugsėjo 28d., 14:0888.118.191.58
Įsivaizduoju buvusio mero pagabą kandžiomis replikomis ir visko atmetimą.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 37 Thumb down 3

Atsakyti

Anevas 2012 rugsėjo 28d., 20:0378.61.237.27
Buvęs meras ir vice. merai buvę,geriau tylėtu prieš rinkimus…”ir netrukdysime jiems dirbti”,O kas už kurą permokėjo 9ootks lit,Ir nieko tokio?Čia Arūnas su sijonu aplenkti galėtu”O DABAR BUS POKŠTAI”Gal kas tiki?Bus milijonas….

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 6

Atsakyti

Arsva 2012 rugsėjo 29d., 12:08188.69.224.241
Prablaivėjo

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 3

Atsakyti

Rašyti komentarą