Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Pirmoji pažintis

Publikuota: 2012 birželio 25 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Oresto Lidžiaus nuotr.Oresto Lidžiaus nuotr.

Trūksta pinigų ir kvalifikuotos darbo jėgos, „baigiasi“ technika, daugėja smulkaus chuliganizmo atvejų, prastai šienaujamos pakelės, gyventojams grėsmę kelia pastatai „vaiduokliai“, vėluojama išvežti buitines atliekas, – maždaug taip glaustai būtų galima apibūdinti pagrindines Šilutės rajono seniūnijų problemas, kurias jų vadovai išsakė savo pirmajame susitikime su naująja savivaldybės mere Daiva Žebeliene.

Pinigai

Jų trūksta beveik viskam: pradedant kelių priežiūra, kurios finansavimas šiemet sumažėjo vos ne penktadaliu, o tuo tarpu paslaugų įkainiai gerokai padidėjo, baigiant darbo įrankiais ir kitomis priemonėmis, be kurių seniūnai negali efektyviai išnaudoti jiems priskirtos darbo jėgos – dirbančiuosius visuomenei naudingus darbus pagal viešųjų darbų programą ir už socialines pašalpas.

Ši problema aktuali visoms 11 rajono seniūnijų.

Darbo jėga

Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis atkreipė dėmesį į tai, kad pastaruoju metu viešųjų darbų programoje dalyvauja labai menkos kvalifikacijos žmonėms. Esą jiems negali patikėti jokios technikos, jokio rimtesnio darbo…

Policija

Seniūnai neneigė policijos pasiekimų gerinant transporto eismo saugumą rajono keliuose ir kovojant su degtindariais, tačiau norėtų didesnio pareigūnų dėmesio viešajai tvarkai.

Žemaičių Naumiesčio seniūnas Jonas Budreckas skundėsi, kad jo seniūnijoje nelikus policijos nuovados, žymiai padaugėjo smulkaus chuliganizmo atvejų, o Šilutės rajono policijos komisariatui perėjus Tauragės žinion, tapo iš viso sudėtinga išsikviesti policiją. „Visas bendravimas – per 112 arba skundų dėžutę,“ – teigė seniūnas.

Pakelės

Kintų seniūnijos specialistui Zigmui Makarui susirūpinimą kelia prastai šienaujamos krašto kelių pakelės ir griūvantys pastatai gyvenvietėje.

Statybininkų brokas

Vainuto seniūnas Vitalijus Mockus teigė vis dar turintis rūpesčių su buvusius miestelio kultūros namus remontuojančia UAB „Statybų valdymo sprendimai“: į antrą aukštą, pažeidžiant projektą, sudėti nevarstomi langai; reikalavimai ištaisyti broką jau pareikšti…

Šilutė gesina šviesas

Šilutės seniūno Raimondo Steponkaus teigimu, šiuo metu mieste naktį apšviestos tik centrinės gatvės, tačiau dėl pinigų stygiaus greičiausiai teks galvoti, kur dar gesinti šviesas.

Šilutės seniūnijai komunalinėms paslaugoms pirkti trūksta per 100 tūkst. litų.

Sportas

Seniūnai kratosi seniūnijų vasaros sporto žaidynių. Todėl pradedama tartis dėl galimybės seniūnijų vasaros šventėse vykstančias varžybas užskaityti kaip sudedamąsias rajoninių žaidynių dalis.

Atliekos

Seniūnai skundžiasi, kad buitines atliekas rajone surenkanti UAB „Ecoservice“ pastaruoju metu atsilieka nuo grafiko. Savivaldybės gamtosaugininkas Remigijus Rimkus mano, kad tai, be kita ko, gali būti susiję ir su nauju konkursu šiai paslaugai teikti Šilutės rajone…

R. Rimkus informavo, kad jau gauta 1000 vienetų konteinerių bioskaidžioms atliekoms, o šią savaitę Šilutę turėtų pasiekti dar tiek pat. Rajono gyventojams jie bus dalijami nemokamai. Prašymai skirti konteinerį bus priimami seniūnijose dvi savaitęs. Vėliau terminas gali būti pratęstas.

Gėlės

Po susirinkimo seniūnai merei D. Žebelienei įteikė gėlių puokštę.

Problemų nebijo

Merė D. Žebelienė po susirinkimo teigė „Šilutės ETA Žinioms“, kad seniūnų išsakytos problemos jos neišgąsdino. „Yra problemų – spręsime,“ – nesišvaistė žodžiais savivaldybės vadovė.

Ne į temą

Į Šilutę atvyko cirkas…

Oresto Lidžiaus nuotr.

2 skaitytojų komentarai
xxx 2012 birželio 26d., 09:5182.135.197.12
remontuojančia UAB „Statybų valdymo sprendimai“: į antrą aukštą, pažeidžiant projektą, sudėti nevarstomi langai; reikalavimai ištaisyti broką jau pareikšti…, Ž.Naumiestyje įgriuvo stogas tos pačios dukterinės įmonės darbas, tvarko Šojaus daržinę – koks bus brokas

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 20 Thumb down 0

Atsakyti

Chameleonai 2012 birželio 27d., 08:3488.119.138.11

Komskio, Pozingio sub – žė J.Tamavičienė imasi naujo darbo.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą