Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutė gydosi žaizdas (nuotr.)

Publikuota: 2012 gegužės 22 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

Oresto Lidžiaus nuotr.Oresto Lidžiaus nuotr.

Savo ištakų – Šilokarčemos vardo paminėjimo rašytiniuose šaltiniuose 501 metų sukakties iškilmėms besirengiančio Šilutės miesto administracijos pečius pastarosiomis dienomis prislėgė ne vien tik pasirengimo šventei rūpesčiai, jai taip pat tenka taisyti visokių nenaudėlių per metus suniokotą miesto bendruomenės turtą.

Šilutės seniūnijos vadovas labiausiai pikta dėl pernai, prieš jubiliejinę miesto šventę, iš pagrindų sutvarkyto Tilžės gatvės skvero fontano, į kurį dar šį antradienio rytą buvo graudu žiūrėti: jam trūko dviejų purkštukų, o žibintų vietose baseinėlio dugne žiojėjo kiaurymės.

Trys žibintai iš keturių dar pernai buvo išplėšti iš betono ir pavogti, ketvirtąjį spėjo išimti seniūnijos žmonės.

Antradienį prieš vidurdienį Tilžės gatvės skvere pasirodė fontanų meistras iš Klaipėdos. Paklaustas, ar ir uostamiesčio žmonės taip nebrangina savo turto, kaip šilutiškiai, meistras atsakė vienu „ne“.

Kiek vėliau prie fontano atskubėjo Šilutės seniūno pavaduotojas Algirdas Ivanauskas. Jo padedamas, meistras pakeitė nulaužtus purkštukus. Artimiausiomis dienomis į fontano baseinėlio dugną turėtų būti įtaisyti ir nauji žibintai, kad šeštadienį vyksiančią miesto šventę Tilžės gatvės skveras pasitiktų visu savo gražumu.

Šilutės centre jau pražydo gudobelės. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Šilutės centre jau pražydo gudobelės. (Oresto Lidžiaus nuotr.)

Pasak A. Ivanausko, apie 500 litų už vienetą kainuojančių žibintų vagis buvo išaiškintas, iš jo priteista atlyginti miestui padarytą žalą. Tačiau tai nekompensuos visų fontano remonto išlaidų, kurios, seniūno pavaduotojo teigimu, sieks nei daug, nei mažai – apie 3000 litų.

Šią savaitę taip pat bus bandoma atgaivinti H. Šojaus dvaro parko tvenkinių fontanus. Trečiadienį Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos narai po vandeniu ieškos vamzdžio, kuriuo į fontanus buvo tiekiamas vanduo, skylės…

Per praeitus metus, skaičiuojant nuo Šilutės 500 metų šventės 2011 – ųjų gegužės gale, mieste atsivėrė ir daugiau piktžaizdžių: iki šiol be gailesčio niokojami jubiliejaus proga pastatyti suoliukai ir naujosios metalinės šiukšliadėžės, jau nekalbant apie smulkesnes vandalizmo apraiškas. A. Ivanauskas paskaičiavo, kad vien tik suoliukų remontas miestui atsieis dar maždaug 3000 litų.

Beje, Šilutės centre šią savaitę, kaip visada prieš miesto šventę, pražydo gudobelės.

Šilutės šventės renginiai šeštadienį prasidės 10 val. ir vyks iki vėlaus vakaro.

Šventės programa…

Tarptautinio festivalio programa…

Oresto Lidžiaus nuotr.

2 skaitytojų komentarai
pranas 2012 gegužės 22d., 13:3482.135.211.147
pastatyti kameras ir baigsis tos durnystes.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 1

Atsakyti

Kitas 2012 gegužės 22d., 15:17195.182.76.59
pastatyti vaizdo kameras ir išaiškinus niokotojus juos paskelbti vėšai, parduodant teisingumo organams.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą