Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės dviratininkai pradėjo sezoną (nuotr.)

Publikuota: 2012 kovo 31 Kategorija: Šilutėje

Oresto Lidžiaus nuotr.Oresto Lidžiaus nuotr.

Prisijungdami prie visame pasaulyje ir Lietuvoje vis labiau populiarėjančio dviratininkų judėjimo „Kritinė masė”, šilutiškiai penktadienio pavakarę vėl išvažiavo į gatves.

Šilutėje į „Kritinę masę” ir sezono atidarymą susirinko 15 žmonių. Miesto gatvėmis ir Šyšos paupio pylimu jie apsuko per 8 kilometrus.

Deja, tokiems kolektyviniams pasivažinėjimams jau įprastos finišo vietos miesto mažųjų laivų uosto gale akcijos dalyviams taip ir nepavyko pasiekti – buvo uždaryti uosto vartai…

Dauguma akcijos dalyvių tądien ant savo dviračių po žiemos sėdo pirmą kartą.

„Kritinė masė” – tai visame pasaulyje kiekvieno mėnesio paskutinį penktadienį vykstanti akcija, kurioje žmonės su dviračiais masiškai važiuoja gatvėmis.

Pagrindinis pasivažinėjimo šūkis yra „Mes neblokuojame eismo. Mes esame eismas.”

Šilutiškiai dviratininkai šiose akcijose dalyvauja nuo 2010 – ųjų pavasario. Į pirmąją akciją buvo susirinkę apie 70 žmonių.

Balandžio mėnesio paskutinį penktadienį Šilutės dviratininkai vėl kartu mins pedalus. Kaip visada, jie rinksis 18 val. senojo turgaus aikštėje.

Oresto Lidžiaus nuotr.

1 skaitytojų komentaras
darius 2012 kovo 31d., 18:4784.32.215.93
Išties buvo gaila, kad įvažiavimo į uostą vartai buvo aklinai uždaryti. Ne tik chuliganams … bet ir kultūringiems šilutiškiams. Nors didžiulis stendas skelbė, kad uostą aplankyti galima iki 22 val. Reiškia, kad uostas skirtas bedarbiams, o žmonėms, norintiems ateiti po darbo … tik spyna. Nu, nafik, tada tokį uostą!

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 20 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą