Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Seimo etikos sargai paauklėjo R. Žemaitaitį

Publikuota: 2012 kovo 28 Kategorija: Aktualijos

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Šilutės – Šilalės rinkimų apygardoje išrinktam parlamentarui siūloma viešumoje vengti Seimo autoritetą žeminančių posakių.

Tokio pamokymo Remigijus Žemaitaitis sulaukė šį trečiadienį, Seimo Etikos ir procedūrų komisijai išnagrinėjus LR parlameto Pirmininkės Irenos Degutienės prašymą įvertinti jaunojo seimūno elgesį susitikimo su Gardamo gyventojais metu.

Sausio 18 d. naujienų portalas lrytas.lt rašė, kad susitikime su moksleiviais R. Žemaitaitis ne tik premjerą pavadino „debilu“, bet ir sakė, jog konservatoriams reikia „išspardyti šiknas“ ir „petelne“ išdaužyti snukius“. Pats Seimo narys portalui pripažino savo žodžius, bet aiškino, esą jie “buvo ištraukti iš konteksto”.

Premjeras Andrius Kubilius, tuomet komentuodamas R. Žemaitaičio elgesį, teigė, kad tai rodo žmogaus kultūrą ir išsilavinimą. „Tokie žodžiai visų pirma yra tų asmenų, kurie juos pasako, problema. Tai atspindi jų kultūrą, jų išsilavinimą, jo išsiauklėjimą. Pirmiausia reikia jo klausti,“ – sakė Vyriausybės vadovas.

Seimo Etikos ir procedūrų komisija nusprendė rekomenduoti šiam Seimo nariui suderinti savo elgesį su valstybės politikų elgesio kodekse nustatytais valstybės politiko elgesio principais ir reikalavimais bei vengti posakių, diskredituojančių Lietuvos Respublikos Seimo ir Seimo narių autoritetą.

7 skaitytojų komentarai
Nepartinis 2012 kovo 28d., 20:1978.59.63.123
Auklėjo bet proto kažin ar įkrėtė.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 4

Atsakyti

Anevas 2012 kovo 28d., 21:5278.61.237.27

Teisybe Remigijus pasakė,gal kiek pasikarščiavo,ar kas suprato kaip norėjo suprasti.Tik ne Seimo pirmininkei ką mokinti elgesio principų.Pati pasižiūri ką kalba,Stankūnaitės mergaitę palikti Venskienei globoti,..savo sūnų geriau kubiliui prižiūrėti atiduoda.Neturi ką pa sakyti,kabinėjasi prie seimo nario,būtu paskęs mandagiau,kad ne “su petelne,o su bokso pirštine snukį išdaužyt,na kad ne debilas,o SILPNAPROTIS”,NA kaip ar premjerui lengviau,suprantamiau būtu kad jo daug kas nemėgsta už kvailus jo darbus

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 14

Atsakyti

Be pykčio 2012 kovo 29d., 07:5188.119.138.11
Žemaitaitis išsireiškė tiems žmonėms suprantama kalba. Tačiau ar taip grubiai ar kiekšvelnesniaias žodžiaisb buvo pasakyta esmė ta pati – jeigu tie konservatoriai pasurodytu musų krašte tai vertėtų taip ir padaryti kaip sakė Žemaitaitis. Konservatoriai ir Kubilius jau tiek prisidirbo, kad daugiau nebera ka ir daryuti. Pasimokytų iš lenkų – tie žmonės turi tokią valdžią, kad krizės nent nepajuto.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 9

Atsakyti

Ir aš manau. 2012 kovo 29d., 09:1488.119.138.11
Ir aš manau, kad nėra ko žodžių vynioti į vatą. Tik manau, kad ne tik konservatoriams, bet ir liberalsąjūdiečiams, liberalcentristams tas subines reikia išspardyti. Ateina nauji seimo rinkimai – Šilutė be abejonės rinksis socialdemokratus, Judėjimą TAIP. O kas balsuos už Darbo ar tvarkiečių partijas už Komskį tegul jiems rankos nudžiūva.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 15 Thumb down 9

Atsakyti

sentencija 2012 kovo 29d., 09:2981.7.78.91
Žmogui pateisinti pakanka to, kad savo gyvenime dorybėmis jis nusipelnė savo klaidų atleidimo. Georgas Kristofas Lichtenbergas

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 8 Thumb down 3

Atsakyti

antanelis 2012 kovo 29d., 09:5488.119.15.53
Ne veltui yra “tvarka ir teisingumo ” partijos narys ten įprasta pirma prisidirbti , o tik paskui galvoti. Matosi jaunas karstakosis ispaikintas gero ir lengvo gyvenimo. Matyt viska gyvenime gavo padeta ant lekstutes.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 11 Thumb down 3

Atsakyti

Paksistams 2012 kovo 29d., 12:0485.89.243.230
Žioplys yra tas jūsų Remigijus. Komskis tokių replikėlių niekada viešai nemėto, nes yra gudrus politikas. Kas su R.Ž. gali dabar rimtai šnekėtis? Plika šikna, tuščia galvelė ir rankose petelnė snukiams daužyti. Jei tokia ta jūsų tvarka, tai geriau už konservatorius dabar balsuosiu.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 6

Atsakyti

Rašyti komentarą