Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Stintmetis Nemuno deltoje pakvipo žvejybos taisyklių pažeidimais

Publikuota: 2012 kovo 27 Kategorija: Aktualijos, Rajone

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Šilutės gyvosios gamtos inspekcija per didįjį stintmetį skina savo vaisius: per tris dienas išaiškinta apie 20 mėgėjiškos žvejybos taisyklių pažeidimų, vienai įmonei surašytas nieko gera nežadantis patikrinimo aktas.

Pasak Šilutės gyvosios gamtos inspekcijos viršininko Stanislovo Sudeikio, per praeitą naktį buvo patikrintos iš viso keturios žvejybos įmonės prie Nemuno ir Skirvytės upių. Vienos įmonės įrašai žvejybos žurnale neatitiko sugauto stintų kiekio. Todėl buvo surašytas patikrinimo aktas, kuris, inspekcijos viršininko manymu, greičiausiai pavirs į administracinės teisės pažeidimo protokolą už šiurkštų verslinės žvejybos taisyklių pažeidimą.

Tarp mėgėjiškos žūklės taisyklių pažeidimų, S. Sudeikio teigimu, dominuoja stintų žvejyba graibštu be specialios licencijos, taip pat išaiškinta brakonieriavimo su tinklais atvejų.

Šilutės gyvosios gamtos inspekcijos viršininkas S. Sudeikis primena, kad gaudyti stintas su graibštu Nemuno deltos upėse gali tik Šilutės rajono gyventojai, nusipirkę vienkartinę licenciją, kainuojančią 10 litų, o vietiniams paupio gyventojams – perpus pigiau.

Antradienio nakties reide Nemuno deltoje kartu su aplinkosaugininkais dalyvavo ir Valstybinės darbo inspekcijos Klaipėdos teritorinio skyriaus pareigūnai. Tačiau, anot inspekcijos teritorinio skyriaus vedėjo – vyriausiojo darbo inspektoriaus Arūno Džiugo, patikrintose žvejybos įmonėse nelegalaus darbo atvejų nebuvo nustatyta.

1 skaitytojų komentaras
susinervinęs 2012 kovo 27d., 22:2784.32.215.185

viskas – stintoms kaput – šitą puslapį jau užverskime.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą