Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Kelininkai suskubo ruoštis potvyniui

Publikuota: 2012 vasario 24 Kategorija: Aktualijos

Edvardo Jurjono nuotr.Edvardo Jurjono nuotr.

Ekstremalių situacijų specialistams perspėjus, kad pamaryje upės jau kitą savaitę gali išsilieti iš krantų, valstybinės reikšmės kelius Nemuno deltoje prižiūrinčios tarnybos suskubo ruoštis potvyniui: prie apsemiamų kelių statomi specialūs ženklais, rengiama technika žmonėms ir lengviesiems automobiliams gabenti apsemiamu kelio iš Šilutės į Rusnę ruožu, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija.

Pasak Šilutės r. savivaldybės administracijos Civilinės ir priešgaisrinės saugos skyriaus vedėjo Romualdo Renčeliausko, dėl lietaus ir tirpstančio sniego melioracijos kanalai jau prisipildė vandens, vandens lygis kyla ir Nemuno žemupio baseino upėse. Todėl, jeigu orai dar kurį laiką nesikeis, pamario krašte jau kitą savaitę galime sulaukti potvynio. Nebent gerokai atšaltų, kaip ir žada Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba.

Galimam potvyniui ruošiasi ir Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono kariai: dvylika karo inžinierių nuo pirmadienio dalyvauja specialiose pratybose Klaipėdos rajone, Kairių poligone.

Rašyti komentarą