Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747

Mums rašo: Vasario 16 – oji Usėnuose – prie šaškių lentų

Publikuota: 2012 vasario 17 Kategorija: Gyvenimas, Laisvalaikis

Usėnuose jau tapo tradicija Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną paminėti surengiant šaškių turnyrą. Šiais metais turnyras vyko seniūnijos salėje. Seniūnas Algirdas Rauktys pasveikino visus gausiai susirinkusius šaškių mėgėjus su gražia švente ir palinkėjo visiems dalyviams sėkmės.

Šaškės Usėnuose vis labiau populiarėja, nes kasmet susirenka vis gausesnis būrys žaidėjų. Jau renkasi ne tik suaugę, bet atsiveda ir savo vaikus. Gaila, tačiau šiais metais varžybose dalyvavo tik viena moteris – bibliotekininkė Onutė Miliauskienė.

Kol turnyro dalyviai aiškinosi, kuris gudresnis, kuris sumanesnis, kuris šaunesnis, bendruomenės moterys – Gražina Bardauskienė, Aldona Rauktienė, Silvija Arnašienė, Teresė Lukošienė ir Jolanta Lukošienė A. ir A. Raukčių namuose virė tradicinius lietuviškus cepelinus.

Po keturias valandas trukusių varžybų paaiškėjo nugalėtojai: vaikų grupėje geriausiu šaškininku pripažintas Rokas Miliauskis, II vietą laimėjo Paulius Arnašius, III – Artūras Marozas. Suaugusiųjų grupėje I vietą laimėjo Vytautas Liudas, II vietą – Robertas Tautavičius ir III vietą – seniūnas Algirdas Rauktys. Varžyboms teisėjavo Vytautas Liudas.

Nugalėtojams įteikti diplomai, o visi turnyro dalyviai buvo vaišinami moterų išvirtais cepelinais.