Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutiškė gimnazistė dirba modeliu

Publikuota: 2012 sausio 31 Kategorija: Gyvenimas, Įvairenybės

K. Toleikytė "Ievos" viršelyje.„Modeliu tapau trylikos metų, vieną eilinį savaitgalį. Tądien su tėvais laiką leidome „Akropolyje“, o kaip tik tuo metu vyko modelių agentūros atranka, ir vienas fotografas pasiūlė man toje atrankoje dalyvauti,“ – Šilutės Vydūno gimnazijos tinklapyje apie savo, kaip modelio, veiklą pasakoja 1g klasės mokinė Karolina Toleikytė.

„Dabar dirbu su šiais dizaineriais: Sandra Straukaite, Diana Kuzmickaite ir Aušra Urbanavičiūte, Egle Žiemyte [D.EFECT] (Lietuva), Cunnington & Sanderson (Didžioji Britanija), Irakli Nasidze (Prancūzija), Grosser Heinrich (Vokietija). Priklausau UNO (Ispanija), BRAVO (Japonija), M4 (Vokietija) ir Baltic Model Management (Lietuva) agentūroms.

Rugsėjo 2 dieną dalyvavau „Mados naktis 2011“ modelių atrankoje ir tapau kompanijos pirmuoju veidu. Iškart po šio konkurso dalyvavau kosmetikos parduotuvių tinklo „Sarma“ reklaminėje fotosesijoje. Neseniai pozavau gruodžio mėnesio žurnalo „Ieva“ viršeliui. Sausio 7 dieną dalyvavau dizainerio Liutauro Salasevičiaus vestuvinių suknelių kolekcijos katalogo fotosesijoje. Šios fotosesijos nuotraukos spaudoje pasirodys vasario mėnesį „Vestuvės.lt“ žurnale. Kaip vyko ši fotosesija, galite pamatyti čia: http://www.youtube.com/watch?v=Udt8B-0sB-s“.

vydunas.lt

Rašyti komentarą