Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Andriui Kubiliui – 2012 m. Pasaulio lyderio apdovanojimas

Publikuota: 2012 sausio 26 Kategorija: Aktualijos, Lietuvoje

ve.lt nuotr.ve.lt nuotr.

Roterdamo Erasmus universiteto Ekonomikos fakulteto asociacija (The Economic Faculty association Rotterdam, EFR) Ministrui Pirmininkui Andriui Kubiliui suteikė 2012 m. Pasaulio lyderio apdovanojimą (World Leader Cycle Award) už nuopelnus ekonomikos srityje, pranešė Vyriausybės spaudos tarnyba.

Šis metinis apdovanojimas skiriamas pasaulio lyderiams už ypatingus pasiekimus politikos, ekonomikos ir visuomenės gerovės srityse.

„Jūsų dėka, Ministre Pirmininke, Lietuva pakilo į aukštesnį lygmenį. Jūsų pastangos siekiant atgaivinti Lietuvos ekonomiką ir Jūsų veiksmai švelninant ekonominės krizės padarinius kelia susižavėjimą. Nors Lietuva smarkiai nukentėjo nuo krizės, jos ekonomikos atsigavimas trečiąjį ketvirtį buvo pats sparčiausias Europos Sąjungoje. Daugelį žmonių taip pat labai žavi ir įkvepia Jūsų gilus domėjimasis politikos mokslais, istorija ir žinių ekonomika“, – rašoma EFR laiške Lietuvos Vyriausybės vadovui.

Pasaulio lyderio apdovanojimą anksčiau yra gavę NATO generalinis sekretorius A. F. Rasmussenas, Pasaulio prekybos organizacijos vadovas P. Lamy, Švedijos Ministras Pirmininkas F. Reinfeldtas, buvęs Vokietijos kancleris G. Schröderis.

Apdovanojimų ceremonija vyks sausio 31 d. Roterdame, Erasmus universitete. Pasaulio lyderio apdovanojimą Lietuvos Vyriausybės vadovui įteiks buvęs Nyderlandų Karalystės Ministras Pirmininkas Janas Peteris Balkenende.

2 skaitytojų komentarai
taspats 2012 sausio 27d., 15:17193.219.185.2
Labai džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad A. Kubilius buvo įvertintas. O tik praeitą savaitę tūlas seimūnas premjerą debilu pavadino. Gyvenimo grimasos:)

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 7 Thumb down 2

Atsakyti

nesusipratimas 2012 sausio 28d., 23:2578.61.23.164

Ne tik debilu vadino, bet ir lryto TV reportaže trimitavo, kad fizikas nežino kas tai yra PVM. Stebuklų šalis. Europa pripažįsta nuopelnus, o „jaunuolis šaunuolis“ seimūnas pradeda abejoti premjero gebėjimais. Kažkas ne taip.

Įvertink komentarą: Thumb up 2 Thumb down 1

Atsakyti

Rašyti komentarą