Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės valdžios oponentai mosuoja spragilais

Publikuota: 2010 vasario 26 Kategorija: Aktualijos, Savivaldybėje

Tarybos opozicija reikalauja Š. Laužiko galvos. (O. Lidžiaus nuotr.)Tarybos opozicija reikalauja Š. Laužiko galvos. (O. Lidžiaus nuotr.)

Iki rinkimų į savivaldybių tarybas likus vos metams Šilutės r. savivaldybės vadovams tenka atremti vis daugiau politinių oponentų išpuolių.

Dar neatvėsus aistroms dėl garsiosios estakados ant kelio į Rusnę projektavimo, kurias kursto Lietuvos liberalų sąjūdžio atstovai rajono taryboje, naują porciją žibalo į vietos valdžios padus svilinančią ugnį ketvirtadienį šliūkštelėjo liberalcentristai: baigiantis Tarybos posėdžiui LiCS Šilutės skyriaus pirmininkas Arvydas Jakas pareikalavo, kad meras valstietis liaudininkas Virgilijus Pozingis įvertintų administracijos direktoriaus konservatoriaus Šarūno Laužiko veiklą, – dėl tos pačios estakados projektavimo konkurso ir kitų galimų įstatymų pažeidimų.

A. Jakas pageidavo, kad Š. Laužiko veiklos įvertinimą meras paskelbtų viešai – spaudoje.

V. Pozingis į tokį buvusio rajono mero išpuolį sureagavo gana karštai. Pakeltu balsu jis paprašė tarybos nario, kad nemokytų, kaip ką turi daryti. Bet vis tiek pažadėjo deramai atsakyti į A. Jako pareiškimą.

A. Jako partietis, Savivaldybės etikos komisijos pirmininkas Vytautas Laurinaitis “kibo į atlapus” mero pavaduotojai socialdemokratei Stasei Skutulienei. Liberalcentristui nepatiko S. Skutulienės pasisakymas Šilutės kabelinės televizijos naujienų laidoje, kad Etikos komisijai turėtų vadovauti žmogus iš nesusikompromitavusios partijos.

S. Skutulienė dėl neatsargių pasisakymų vietinėje televizijoje kartą jau buvo perduota svarstyti Etikos komisijai. Šį kartą V. Laurinaitis apsiribojo viešu pareiškimu.

5 skaitytojų komentarai
Ekspertas 2010 vasario 26d., 11:1184.32.215.37
Mano nemėgstamiausių politikų TOP 10. Skutulienė, Balčytis, Laužikas, Kazlauskas, Vanagas, Jaunius, Bulsis, Pozingis, Gečas, Bumbliauskienė.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 0

Atsakyti

Turbo 2010 vasario 26d., 20:4078.61.19.114

Pozingis pakelti tona gali tik Inkakliuose ir savo zmonai, o Siluteje jis yra visiskas Pozingis, tautos nelaime . Tad , baik kit apie ji rasyti ,

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 2

Atsakyti

Romas 2010 vasario 27d., 22:5388.118.30.35

“Šilutes radijas” šneka, kad Laužikas turi “stogą’ tad į jį joks Jakas ar liberalų sąjūdis neįkibs, nesvarbu kad jis įstatymus pažeidinėja ir akivazdžiai skirsto ir kontroliuoja visus darbų konkursus.

Įvertink komentarą: Thumb up 3 Thumb down 1

Atsakyti

Ekspertas 2010 kovo 1d., 21:2484.32.215.37

Man įdomu ką mano apie Š.Laužiko politiką kiti jo partijos nariai, man atrodo čia vieno žmogaus partija kaip ir A.Balčyčio. TS žiūrėkite kiek dar ėjo žmonių į rinkimus. Nesuprantu, jie čia kaip š… ar kaip balastas.
3 ZIGMANTAS JAUNIUS
4 BIRUTĖ KLEINAITĖ
5 ARŪNAS KURLIANSKAS
6 KASTYTIS GIEDRIKAS
7 ALGIRDAS PLAIPA
8 VIDA GIEDRIKIENĖ
9 REGINA TAMOŠAUSKIENĖ
10 ANTANAS MITKUS
11 PETRAS JUCIKAS
12 DAIVA ŽEMAITIENĖ
13 ZITA ŠERNIENĖ
14 STASYS DAUGALAS
15 ALFONSAS VLADAS RUSVALTAS
16 GENOVAITĖ VOITENKO
17 PETRAS SŪDŽIUS
18 SANDRA TAMAŠAUSKIEN

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

mis 2010 kovo 6d., 21:0484.15.163.249

musu valdzia i kadencijos pabaiga nebepripazista jokiu skrupulu, valdantieji taip suartejo, juk tiek nedaug liko, o dar tiek daug pinigu.
Niekas taip nesuartina skirtingu zmoniu, kaip bendri nusikaltimai…

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą