Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

K. Komskis krito

Publikuota: 2011 lapkričio 30 Kategorija: Aktualijos

silutesetazinios.lt archyvo nuotr.silutesetazinios.lt archyvo nuotr.

Neeiliniame Seimo antikorupcijos komisijos posėdyje šį trečiadienį nauju pirmininku išrinktas Krikščionių partijos frakcijos seniūno pavaduotojas Ligitas Kernagis. Už jį balsavo 8 komisijos nariai, 1 susilaikė, niekas nebalsavo prieš.

L. Kernagio kandidatūrai balsavimu dar turės pritarti Seimas. L. Kernagis pakeis komisijai vadovavusį “tvarkietį”  Kęstą Komskį.

Anot Seimo kanceliarijos išplatinto pranešimo, K. Komskis, reaguodamas į grupės Seimo antikorupcijos komisijos narių veiksmus, sako, kad jų rankomis konservatoriai šiandien Seime įvykdė perversmą.

“Šiandien į neteisėtą posėdį susirinkusi grupė Antikorupcijos komisijos narių perrinko komisijos pirmininką. Aštuoni iš 17 komisijos narių pirmininku išsirinko L. Kernagį, kuris komisijos nariu tapo tik prieš šešias dienas, Seimo daugumos valia pakeitus komisijos narį J. Stanevičių. Taip konservatoriai siekia įvykdyti savo prieš du metus kilusią svajonę – įsitaisyti kišeninį komisijos pirmininką ir nuversti mane iš pirmininkų. Šiandien jie dar kartą parodė savo tikrąjį veidą”, – sakė K. Komskis.

Atkreipdamas dėmesį, kad naujas pirmininkas išrinktas mažiau kaip pusės visų komisijos narių balsais, K. Komskis sakė, kad toks pasirinktas jo nušalinimo būdas labai aiškiai parodė, kad komisija ir jis asmeniškai kaip pirmininkas užkabino prie konservatorių valdžios viršūnių esančius sluoksnius.

“Iškalbingas faktas yra tai, kad naują komisijos pirmininką pasiūlė būtent A. Stancikienė, kuri yra Seimo pirmininkės I. Degutienės vyresniojo patarėjo D. Stanciko sutuoktinė ir kuri ketina su manimi varžytis kituose rinkimuose Pagėgių apygardoje”, – sakė politikas.

K. Komskio manymu, konservatorių kantrybės taurę galutinai perpildė jo ketinimas Antikorupcijos komisijoje tirti ir banko “Snoras” bankroto aplinkybes bei ar valstybės įmonių, įstaigų ir organizacijų sąskaitų perkėlime į problemų turėjusį banką nebuvo konservatorių valdžios aukščiausių asmenų intereso.

7 skaitytojų komentarai
anonimas 2011 lapkričio 30d., 12:3282.135.221.180
pagaliau padaryta TVARKA ir tuoj isiviespataus TEISINGUMAS …

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 26 Thumb down 4

Atsakyti

Nepartinis 2011 lapkričio 30d., 12:4778.59.63.123

Matyt iš tikrūjų siekiama buvusio mokaus banko sužlugdymo siūlus sukišti į vandenį.

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 13 Thumb down 16

Atsakyti

susi 2011 lapkričio 30d., 19:25193.219.60.1
A.A.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 1

Atsakyti

laima 2011 lapkričio 30d., 19:2678.61.76.156

Tai Stancikienė su savo vyru ir Degutiene pradėjo rinkiminę kompaniją. Neskaidriai šalina konkurentus, nors kaip ir visi konservatorių darbeliai. Tolimesnė ,,auka” turėtų būti savivaldybė…

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 10 Thumb down 15

Atsakyti

Už tvarką 2011 lapkričio 30d., 20:1178.61.217.116

konservatoriai pagaliau pasiekė savo. Ir ne tik pasiekė, bet kaip pasiekė: nesurinkę daugumos balsų komisijoje, pasiūlę kandidatą, kuris į pačia komisiją pateko prieš kelias dienas, ignoruodami faktą, kad antikorupcinės komisijos pirmininku turi būti partijos Tvarka ir teisingumas narys ir dar kažin ar tai yra pažeidimų pabaiga. Bet nė kiek nenuostabu, kad korupcijai dangstyti pasirinktos ne ką mažiau korupcinės (pagal apibrėžimą: korupcija – piktnaudžiavimas galia, siekiant asmeninės, šiuo atveju – partinės, naudos) priemonės. Negana to, antikorpucinės komisijos pirmininkas turėtų būti valingas, principingas ir savo darbą išmanantis asmuo, toks koks yra K. Komskis, o naujasis pirmininkas nė kiek neatitinka šio apibrėžimo: buvo iškeltas partijos, kurios nariai vis dar priklauso Seimo daugumai (o pareigos turi priklausyti opozicijai), minkštas bei, mano manymu, pats nelabai suvokiantis ką veikia Seime ir šioje komisijoje. “Kišeninis pirmininkas” pagal apibrėžimą, netgi ir pats teigiantis, kad su jo atėjimu “nurims aistros” – konservatorių nešvarūs darbeliai galės vykti be jokių nesklandumų. Dabar belieka palaukti ir sužinoti, kaip toliau klostysis “mailiaus” ir kitos K. Komskio pastangomis nagrinėtos bylos – neabejoju, kad “aistros nurims” ir kaltininkai išliks nenubausti. Tikiuosi, kad žmonės tai įvertins ir tiek konservatorių, tiek A. Stancikienės, kuri ruošiasi varžytis su K. Komskiu vienmandatinėje apygardoje, reitingams tai atsilieps taip, kaip ir turėtų – tokie veiksmai nebus toleruojami ir atsisuks prieš juos pačius

Nemėgstamas. Įvertink komentarą: Thumb up 9 Thumb down 21

Atsakyti

salin Komski 2011 lapkričio 30d., 22:5078.61.68.164
Nu graziai rasote, taigi Kestukas visus siuos nuvertimo metodus irgi yra naudojes. Niekaip neina suprasti buv. antikorupcijos pirmininke kai pradedat kalbeti apie konservatoriu nesvarius darbelius, tai kur tie darbeliai, kur jie, tai tik Jusu snekos, o konkreciu darbu kaip ner taip ner. Tai tik paprastu zmoniu mulkinimas.

Patinkantis. Įvertink komentarą: Thumb up 17 Thumb down 2

Atsakyti

Giedrė 2011 gruodžio 1d., 08:0178.61.10.253
Oi, kaip ponia A. Stancikienė nusivils Pagėgiais, tai jau tikrai…

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 6 Thumb down 7

Atsakyti

Rašyti komentarą