Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Šilutės valdžia išgirdo nevyriausybininkus

Publikuota: 2011 spalio 28 Kategorija: Aktualijos, Šilutėje

Šyšos upės pakrantėse, atkarpoje nuo geležinkelio tilto iki Verdainės užtvankos, planuojamas kone plynas medžių kirtimas. (Liudo Mockaus nuotr.)Šyšos upės pakrantėse, atkarpoje nuo geležinkelio tilto iki Verdainės užtvankos, planuojamas kone plynas medžių kirtimas. (Liudo Mockaus nuotr.)

Virgilijus Pozingis, Šilutės r. savivaldybės meras, reaguodamas į asociacijos „Šilutės gražinimo draugija“ raginimą pristatyti miestelėnams rengiamą tolesnio Šyšos upės vagos ir jos senvagės valymo darbų projektą, lapkričio 7 d. ketina surengti savivaldybėje pasitarimą, kuriame miesto bendruomenės atstovai bus supažindinti su minėtų vandens telkinių ir jų pakrančių tvarkymo planais.

Nevyriausybininkus kreiptis į merą paskatino praeitą savaitę Šilutės r. savivaldybės internetinėje svetainėje pasirodęs pranešimas, jog įgyvendinant Šyšos upės vagos ir senvagės valymo antrojo etapo darbus prie šių vandens telkinių bus kertami medžiai: nuo geležinkelio tilto iki Šilutės miesto ribos – 500 vnt., ties Senvagės gatve – 258 vnt.

Visi pasmerkti medžiai jau paženklinti radonos spalvos dažais. Tie ženklai rodo, kad Šyšos upės pakrantėse, atkarpoje nuo geležinkelio tilto iki Verdainės užtvankos, planuojamas kone plynas kirtimas.

2 skaitytojų komentarai
Pranas 2011 spalio 31d., 10:3978.61.116.40
o kas tokie tie nevyriausybininkai, prasome sarasa pridet

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 5 Thumb down 7

Atsakyti

Joo 2011 lapkričio 1d., 09:1778.59.63.123
Žiūriu į publikciją ir pateiktą nuotrauką. Matosi kad nėra jokio malonumo per kemsynus prieiti prie upės. Jei liktų keletas normalių medžių ir būtų nušienauta, daugelis ateitų čia pasivaikščioti. O Pranui galiu pasayti, jog nevyriausybininkai tai tie, kurie pavasarį iš malkpagalių kalė suoliukus. Jie kovoja už tai, kad būtų kuo daugiau karklų, ir juose kasmet galėtų kalti suoliukus.

Svarstytinas. O kaip tu manai? Thumb up 5 Thumb down 7

Atsakyti

Rašyti komentarą