Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Dėmesio, filmuojam!

Publikuota: 2011 rugpjūčio 26 Kategorija: Gyvenimas, Įvairenybės

Almos Lotužienės nuotr.Almos Lotužienės nuotr.

Šilutės F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filialo bibliotekininkė Dileta Daujotienė subūrė Juknaičių bendruomenės komandą ir pateikė paraišką „Skaitmeninio turinio kūrimo mokymams ir konsultacijoms bei skaitmeninio turinio kūrimo įrangai gauti“ konkursui „Skaitmeniniai bendruomenių pasakojimai“ pagal projektą „Bibliotekos pažangai“.

Labai apsidžiaugėme sužinoję, kad laimėjome skaitmeninį fotoaparatą ir vaizdo kamerą.

Dvi konsultantės – operatorė Miglė Gaižiūtė iš Lietuvos televizijos ir LR Seime dirbanti fotografė Olga Posaškova atvežė įrangą ir apmokė skaitmeninį turinį kursiančią komandą. Mokymuose dalyvavo F. Bajoraičio viešosios bibliotekos Juknaičių filialo bibliotekininkė Dileta Daujotienė, Juknaičių bendruomenės pirmininkė Laima Barkauskienė, taip pat bendruomenės nariai Alma Lotužienė, Dana Kuskienė, Vilma Krasnova ir Vytautas Barkauskas bei Juknaičių jaunimo klubo narys Vytautas Barkauskas (jaunesnysis).

Dėstytojos kantriai aiškino komandos nariams, kaip naudotis filmavimo ir fotografavimo įranga, kaip padaryti gražias nuotraukas, portretus, kokiu kampu geriau fotografuoti ir filmuoti. O nufilmuoti, kad ir trumpą filmuką, pasirodo, ne taip jau ir paprasta.

Visą rugpjūtį mūsų komandos nariai fotografavo ir filmavo Juknaičių gyvenvietę, jos apylinkes ir gyventojus. Filmuota medžiaga bus panaudota vietos bendruomenės kuriamam skaitmeniniam vaizdo pasakojimui apie Juknaičius.

Komandos operatorius Vytautas Barkauskas jau nufilmavo juknaitiškius, Valstybės dieną giedančius Tautišką giesmę. Mūsų jaunimą, baigusį mokslus miestuose ir sugrįžusį gyventi ir dirbti į gimtąjį kaimą, nufilmavome projektui „Čia gera gyventi“ ir patalpinome vaizdo medžiagą interaktyviame „Bibliotekos pažangai“ žemėlapyje.

Esame pilni entuziazmo ir idėjų įamžinti Juknaičių bendruomenės žmones, jų gyvenimą, veiklą ir laisvalaikį.

Juknaičių bendruomenės narė Alma Lotužienė

1 skaitytojų komentaras
Vacka 2011 rugpjūčio 30d., 06:5578.59.44.222

nieko gero

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 2

Atsakyti

Rašyti komentarą