Sekite mūsų naujienas feisbuke
Drabužiai iš gamtos
                             Saulės ir žemės energetika, UAB "Bera Lt", Lietuvininkų 30, Šilutė, tel. 8 645 42747                             

Rugsėjo 1- ąją Šilutė pasitinka labdaringomis akcijomis

Publikuota: 2011 rugpjūčio 24 Kategorija: Gyvenimas, Socialinė apsauga

Anot A. Gečienės, paramos krautuvėje šiuo metu gausu įvairių vaikiškų drabužių, tačiau vis dar stinga kuprinių ir kitokių mokyklinių reikmenų. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)Anot A. Gečienės, paramos krautuvėje šiuo metu gausu įvairių vaikiškų drabužių, tačiau vis dar stinga kuprinių ir kitokių mokyklinių reikmenų. (silutesetazinios.lt archyvo nuotr.)

Jau 15 metų labdaringa veikla garsėjanti Šilutės katalikių moterų draugija ir šiemet prieš naujus mokslo metus savo paramos krautuvėje organizuoja mokyklinių prekių ir vaikiškų drabužių mugę nepritekliaus slegiamoms šeimoms.

Pasak draugijos pirmininkės Albinos Gečienės, tokias muges Šilutės katalikės moterys rengia jau ne pirmus metus ir visada sulaukia gausaus būrio šeimų, ieškančių galimybės kaip galima pigiau paruošti savo vaikus mokslo metams.

A. Gečienės teigimu, būta metų, kai per dvi tris mugės dienas paramos krautuvėje sau reikalingų daiktų išsirinkdavo daugiau kaip 60 žmonių.

„Ir šiai mugei turime sukaupusios gana daug įvairių vaikiškų drabužių ir avalynės. Tačiau vis dar stokojame kuprinių, kitokių mokyklinių reikmenų- sakė Šilutės moterų katalikių draugijos pirmininkė. – Todėl labai tikimės, kad ir šios mugės dienomis sulauksime ne tik ieškančiųjų paramos, bet ir geros valios žmonių, kurie pagelbės skurstantiesiems deramai išleisti vaikus į mokyklą“.

Mugė vyks rugpjūčio 29 – 31 dienomis Šilutės katalikių moterų draugijos paramos krautuvėje (Tulpių g. 14, prie miesto ligoninės).

Artinantis naujiems mokslo metams nuošalyje nelieka ir Šilutės r. savivaldybės administracija. Vadovaudamasi LR socialinės paramos mokiniams įstatymu, savivaldybė skurstančioms rajono šeimoms jau pervedė beveik 180 tūkst. litų mokinio reikmenims įsigyti – po 156 Lt vienam vaikui. Dar bemaž 8000 Lt paskirstyta 13 rajono mokyklų, kurios padės paruošti mokslo metams vaikus iš socialinės rizikos šeimų.

Anot Šilutės r. savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjo pavaduotojos Virginijos Paulauskienės, praeitais metais finansinė parama mokinio reikmenims įsigyti prieš Rugsėjo 1 – ąją buvo suteikta 3243 vaikams, jiems buvo išmokėta iš viso per 500 tūkst. litų.

Panašias išlaidas Socialinės paramos skyrius planuoja iš šiais metais.

3 skaitytojų komentarai
sirgalius 2011 rugpjūčio 24d., 15:5878.61.24.50

Tai – ne Savivaldybės rūpesčio dėka, o Valstybinės politikos ir jos lėšų dėka.

Įvertink komentarą: Thumb up 4 Thumb down 2

Atsakyti

V.J. 2011 rugpjūčio 26d., 13:2878.61.198.210

O kur yra ta tulpiu gatve? Gal galima atvezti devetu rubu?

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

admin 2011 rugpjūčio 26d., 13:3884.15.183.88

Tulpių gatvė – tai miesto aplinkkelis nuo kelio į Rusnę, už ligoninės, iki Žalgirio gatvės. Paramos krautuvė įsikūrusi ligoninės morgo pastate.

Įvertink komentarą: Thumb up 0 Thumb down 0

Atsakyti

Rašyti komentarą